problem z centralnym zamkiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mer1906
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 04, 2007 17:53
Lokalizacja: Łączany

problem z centralnym zamkiem

Post autor: mer1906 » sob sie 18, 2007 15:02

Mam golfa 4 tdi z 1999. Mam problem z centralnym zamkiem. Podczas jazdy- i nie tylko- włacza się i wyłącza. Raz bez przerwy a niekiedy rzadko. Poza tym czasem gaśnie wyświetlacz,wtedy muszę wyłączyć światła i ponownie włączyć. Auto posiada dwa alarmy ale nie wiem czy to przez nie mam te problemy. Kolejny problem to radio. Miałem fabryczne i odbierało wszystkie stacje, zakupiłem kenwooda kdc3534 i odbiera tylko nieliczne. Czy pomoże mi wzmacniacz anteny? Są na allegro ale nie wiem nic o ich jakości.


NON MOLLARE MAI!!!

todzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 02, 2007 07:08
Lokalizacja: warmia-mazury
Kontakt:

Post autor: todzio » sob sie 18, 2007 17:03

Jakiś czas temu miałem podobną sytuacje (co prawda inne auto) jeśli chodzi centralny zamek. Po jakimś czasie zauważyłem, że jeden z przewodów od auto alarmu z centalem, stoponiwo się przełamywał i właśnie miałem podobny efekt do Twojego. Nie rzutowało to na wyświetlacz tak jak w Twoim przypadku. Być może u Ciebie, instalacja centrala sie przeciera i dochodzi do zwarć...? Proponuje w miarę możliwości rzuć okiem na przewody od centrala chociażby na te które idą do drzwi (miejsca gdzie moga się przełamywać po nieumiejętnym założeniu).



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości