CO WSADZIĆ W TYLNĄ PÓŁKĘ ??

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz kwie 17, 2005 15:45

P!@sek - to co zrobiłes to porazka.



Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » pt maja 27, 2005 23:13

nie rozumiem waszych niektórych wypowiedzi, jeżeli nie macie rodziny i sami jeździcie swoim autem to spoko ale jak trzeba zabrac jakieś szpargały do baganika to tu pojawia sie problem. ja sam mam zamontowane 2 Pionieery o średnicy 20 cm w półke i grają spoko. Montowałem wiele głośników w tylnią półke i ludzie byli zadowoleni, no chyba że chcecie się prezentowac jak właścicele maluchów jakiś rok temu że najpierw ich było słychac a potem widac :grin:



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz maja 29, 2005 22:57

to właśnie montowanie głośników w półkę to styl "najpierw słychac potem widać" Posłuchaj jakiegoś dobrze nagłośnionego auta to zrozumiesz dlaczego głosniki w tylnej półce to zły wybór. Poza tym wystarczy poczytać stasze posty.

Nie rozumiem czemu ludzie z uporem maniaka chcą montowac głośniki w półce, to plaga... ciemnogród normalnie.



Mr. Rabbit

Post autor: Mr. Rabbit » ndz maja 29, 2005 23:15

Heh...

No, ale:

Ja mam teraz skrzynki na tylnej pułeczce :), podjeżdżam na polankę na grilla, stawiam autko tyłem, obracam głośniczki do tyłu i leci sobie muzyczka :) :P.

Nie są to montowane głośniczki a całe skrzynki :) z głośniczkami, stoją sobie luzikiem na półeczce :P. Owszem zmieniłbym to gdyby fundusze były, ale nie ma co narzekać. Ma to też swoje plusy :D:D :bajer: :chytry:



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pn maja 30, 2005 21:48

Mr. Rabbit pisze:
Ja mam teraz skrzynki na tylnej pułeczce :), podjeżdżam na polankę na grilla, stawiam autko tyłem, obracam głośniczki do tyłu i leci sobie muzyczka :) :P.
rozumiem że drzwi ci się w samochodzie nie otwierają i nie możesz zrobić tego samego manewru z przednimi głośnikami?? A jakl wsiadasz do samochodu?? przez szyberdach czy przez bagażnik??



Awatar użytkownika
koolio7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 21:36
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

Post autor: koolio7 » pn maja 30, 2005 22:13

Ja robię właśnie tak samo jak Mr. Rabbit.
Ale tylko dlatego że nie złożyłem jeszcze dobrego sprzętu do zmontowania z przodu, kiedy już to zrobię, napewno będzie z przodu auta wszystko.


Miec MK2 z silnikiem 5.7 z Forda mustanga ehhh
[url=http://ubanimator.com][img]http://img102.imageshack.us/img102/3598/userbar789413pi.gif[/img][/url]

Mr. Rabbit

Post autor: Mr. Rabbit » pn maja 30, 2005 22:43

kacjen pisze:rozumiem że drzwi ci się w samochodzie nie otwierają i nie możesz zrobić tego samego manewru z przednimi głośnikami?
Eeeee...
a) to nie to samo :P bo z drzwi lepiej stereo słychać :P
b) jak otworzysz drzwi to nie będziesz na zewnątrz miał takiego bassika jak ja ze skrzynek :P (no chyba, że bass przełączysz na przód, tył wyłączysz :P; a to też zależy od tego co masz :P)
c) no i jeszcze kwestia ile Ty dałeś za sprzęt a ile ja :P

Jakieś pytania :P??



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » wt maja 31, 2005 08:30

o czym my w ogóle rozmawiamy? żenada



Mr. Rabbit

Post autor: Mr. Rabbit » wt maja 31, 2005 12:42

:rotfl:



ditomek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: pt paź 08, 2004 09:41
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: ditomek » wt maja 31, 2005 14:18

Pewne rzeczy muszą być powiedziane!
I ja je powiem.
Nie mieszkamy w Rosji - każdy może sobie instalować w samochodzie co mu się żywnie podoba.
Pozwiedziałem ... a raczej napisałem :-)
Pozdrawiam
PS
Obrotowe_kolumienki_do_nagłasniania_imprez_tyłem - RULEZ!!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości