Czy jest jakiś czujnik klimy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
niebieski91
SHARIKOWIEC
Posty: 951
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Czy jest jakiś czujnik klimy

Post autor: niebieski91 » pn sie 13, 2007 00:43

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat ale pytam
mam kloime ręczna, ale slyszalem więc nie jestem pewien czy jest jakiś czujnik klimatyzacji bądź coś podobnego co powoduje że klima powinna sie załaczyć (czy coś w tym rodzaju) gdy np parują szyby - nie wiem dokladnie jak to wytłumaczyć - ale chodzi mi o takie krotkie właczanie sie na odparowanie czy coś. Czy to powinno być normalnie czy to może opcja czy takiego czegoś nie ma wcale- a jak jest to jak to naprawić albo wstawić bo mnie coś takiego nie działa
No chyba że czegoś takiego nie ma
Ostatnio zmieniony pn sie 13, 2007 09:30 przez niebieski91, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » pn sie 13, 2007 06:54

Nie sądzę aby było coś takiego jak automatyczne wykrywanie zaparowanej szyby. Jeszcze dodatkowo przy manualnej klimie. Jak paruje to włączasz i tyle.

Pozdro



opał
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: pn sty 08, 2007 23:12
Lokalizacja: wawka

Post autor: opał » pn sie 13, 2007 16:17

to jest przy klimatroniku, włączając nawiew na szybę włącza sie klima żeby suche powietrze leciało na szybe


Każdemu brakuje-jednemu do jachtu,drugiemu do chleba

klimatyzacje-serwis i ozonowanie

Awatar użytkownika
niebieski91
SHARIKOWIEC
Posty: 951
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: niebieski91 » pn sie 13, 2007 20:47

opał pisze:to jest przy klimatroniku
blachy pisze:Jeszcze dodatkowo przy manualnej klimie
no właśnie wiedziałem ze gdzieś dzwonia tylko kościoła zlokalizować nie mogłem - dzięki
no i po + dzięki


Obrazek

smykla
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 20:47
Lokalizacja: ZION

Post autor: smykla » pn sie 13, 2007 21:15

niebieski91, a czy Tobie nie trzeba przypadkiem wymienić filtra kabiny?

Ja właśnie to przechodzę...
Mam Climatronic i gdy wyłączę klimę w deszczową pogodę parują szyby... pozatym cały czas zapach wilgoci... okrutny zapach wilgoci.. Nawet jak ściągnąłem filtr całkowicie to było go czuć... Dziś dobrałem się do tego filtra, (wprawdzie go nie wymieniłem ale wyczyściłem odkurzaczem przemysłowym wszystkie brudy dookoła... Jutro kupię sobie filtr... to tylko 56 pln... podobno są jakieś specjalne środki do czyszczenia przewodów doprowadzających powiertrze do kabiny...


jestem tu nowy.... ;(

Awatar użytkownika
niebieski91
SHARIKOWIEC
Posty: 951
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: niebieski91 » pn sie 13, 2007 21:22

smykla pisze:Jutro kupię sobie filtr... to tylko 56 pln... podobno są jakieś specjalne środki do czyszczenia przewodów doprowadzających powiertrze do kabiny..
filtr wymienialem jakieś 4 tygodnie temu - podobno węglowy Filtrona - a co do tych środkow to sie też zastanawiam nad jakimś odświeżaczo odgrzybiaczem - chyba sie go wpsikuje tak pod ten filtr ale tego nie jestem pewny
A żeby bylo smieszniej to przed wymiana tak mi nie parowalo (moze mniej deszczu) i zapachu tez nie było
Ostatnio zmieniony pn sie 13, 2007 21:23 przez niebieski91, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości