[Golf mkII] wymiana przewodow WN

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pavvcio

[Golf mkII] wymiana przewodow WN

Post autor: pavvcio » ndz maja 29, 2005 07:50

Witam
Czy przy wymianie przewodow zalecana jest rowniez wymiana kopulki, palca i swiec? A tak wlasciwie to ile kosztuja przewody, kopulka i palec?



Awatar użytkownika
tomek26106
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: wt sty 25, 2005 16:46
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA
Kontakt:

Post autor: tomek26106 » ndz maja 29, 2005 10:45

nie wiem jaki masz silnik ale przewody ok 130zł, kopułka Beru ok 40zl, palec rozdzielacza ok 25zł ale jak wszystko chodzi ok to ja bym wymienił tylko przewody



Wachcio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 21:26
Lokalizacja: Rypin
Kontakt:

Re: [Golf mkII] wymiana przewodow WN

Post autor: Wachcio » ndz maja 29, 2005 11:08

pavvcio pisze:Witam
Czy przy wymianie przewodow zalecana jest rowniez wymiana kopulki, palca i swiec? A tak wlasciwie to ile kosztuja przewody, kopulka i palec?
Jak ja wymieniałem przewody wymieniłem również świece na wszelki wypadek. Palec i kopulkę przejżał mechanik przy ustawianiu zapłonu i stwierdził że nie trzeba więc dałem sobie spokuj. Jeżeli zależy ci na tanim rozwiązaniu to przewody możesz założyć od Poloneza chyba Caro. Ja tak założyłem i chodzi super. Są tylko dwie różnice przewód od cewki jest "na styk" mógłby być dłuższy i końcówki na świece oryginalnie mają chyba metalowe skuwki jak przy Passacie. Te od Poldka nie zasłaniają całych świec chyć ja jeżdżę na nich od 4 miesięcy nie zauważyłem problemów z tym.



pavvcio

Re: [Golf mkII] wymiana przewodow WN

Post autor: pavvcio » ndz maja 29, 2005 17:15

Wachcio pisze: Jeżeli zależy ci na tanim rozwiązaniu to przewody możesz założyć od Poloneza chyba Caro.
na pewno do poloneza caro bo w najblizszym czasie zamierzam kupic i zebym gafy nie strzelil:) ile zaplaciles za te przewody od poldka?



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » ndz maja 29, 2005 17:20

:panna: człowieku kabli nie wymienia sie co miesiąc czy dwa, kup orginalesy kable NGK i bedziesz miał spokuj na lata.Poco takie konbinacje, jeśli sie decydujemy na auto np Vw to juz chociaz częśći do tego auta kupujcie.Wiem że z kasa jest cięzko i wiekzośc znas nie może pozwolić sobie ot tak wydać 200 zeta.,ale to jest inwestycja która i tak sie wróci.
Częśći z poldolota do VW toz to profanacja :panna: :grin:



pavvcio

Post autor: pavvcio » ndz maja 29, 2005 18:15

dioob pisze::panna: człowieku kabli nie wymienia sie co miesiąc czy dwa, kup orginalesy kable NGK i bedziesz miał spokuj na lata.Poco takie konbinacje, jeśli sie decydujemy na auto np Vw to juz chociaz częśći do tego auta kupujcie.Wiem że z kasa jest cięzko i wiekzośc znas nie może pozwolić sobie ot tak wydać 200 zeta.,ale to jest inwestycja która i tak sie wróci.
Częśći z poldolota do VW toz to profanacja :panna: :grin:
to czemu nie kupujesz orginalnych czesci? przeciez zamienniki to nie orginal! wiec i kable od poldka mozna powiedzec ze sa zamiennikiem. zreszta po co mam wydawac 200pln na kablem jak od poldka mozna nabyc za znaczie mniejsza pieniadze, a reszte przeznaczyc na amorki bo akurat do wymiany sie kwalifikuja



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 590 gości