Licznik kilometrów przestał liczyć ....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bananicho
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:18
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Bananicho » sob lip 28, 2007 12:38

Mis pisze:Chicony
Do diesla sygnal na obrotomierz idzie od alternatora ( wyjscie W ) z tylu.
A czy kto by mógł fote walnąc które to jest wyjście W bo ja kompletnie nie wiem, albo i instrukcji obługi golfa ( wersja na kompa ) wziął obrazek, wyciął i zaznaczył które to jest.
Pozdrawiam.


MK2 JP lubi OR :D

Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » sob lip 28, 2007 17:16

Bananicho pisze:A czy kto by mógł fote walnąc które to jest wyjście W bo ja kompletnie nie wiem, albo i instrukcji obługi golfa ( wersja na kompa ) wziął obrazek, wyciął i zaznaczył które to jest.
Pozdrawiam.


to wyjcie powinno byc z tylu alternatora, jednak nie w kazdym dieslu montowany byl alternator z tym wyjsciem. Szukalem w ksiazce serwisowej ale nie ma tam takiego obrazka niestety



Awatar użytkownika
Bananicho
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:18
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Bananicho » ndz lip 29, 2007 10:57

Mis pisze:
Bananicho pisze:A czy kto by mógł fote walnąc które to jest wyjście W bo ja kompletnie nie wiem, albo i instrukcji obługi golfa ( wersja na kompa ) wziął obrazek, wyciął i zaznaczył które to jest.
Pozdrawiam.


to wyjcie powinno byc z tylu alternatora, jednak nie w kazdym dieslu montowany byl alternator z tym wyjsciem. Szukalem w ksiazce serwisowej ale nie ma tam takiego obrazka niestety
W sumie to wczoraj popatrzalem troche i znalazlem to wyjscie.
Interesuje mnie sprawa wyjęcia licznika, bo mam problem z linką. Wie ktos jak go wyjać by nic nie uszkodzic, czy moze jest tam jakis knif ?? Pozdro


MK2 JP lubi OR :D

Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » ndz lip 29, 2007 21:15

Bananicho pisze:Interesuje mnie sprawa wyjęcia licznika, bo mam problem z linką. Wie ktos jak go wyjać by nic nie uszkodzic, czy moze jest tam jakis knif ?? Pozdro

linka przy liczniku zakonczona jest takim plasticzkiem z zatrzaskiem i na gorze tego badziewa powinno byc cos takiego do nacisniecia. Naciskasz i mocno ciagniesz bo to jest na ten zatrzask i na wcisk.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości