super gorace obie felgi przod pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KrisGliv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob lut 10, 2007 01:10
Lokalizacja: Gliwice / UK
Kontakt:

Post autor: KrisGliv » ndz lip 22, 2007 18:29

Popieram przedmowcow, sprobowal bym rzeczywiscie odpowietrzyc uklad i zprawdzic co bedzie wtedy. Nie mozna niczego wykluczac, jak sie nie szuka to ciezko jest znalesc przyczyne. Inaczej jesli sprobuje sie jednego i nie pomoze wtedy mozna to wykluczyc ale nigdy na zasadzie "to napewno nie to".



Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » ndz lip 22, 2007 18:36

Proponuje wymienic przewody mialem to samo :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=93557&start=0]Co z tymi szybami[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

maximanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pn sie 29, 2005 14:13
Lokalizacja: Dębica

Post autor: maximanek » ndz lip 22, 2007 20:03

No to teraz ja wymieniłem, klocki 2 tygodnie temu, zaraz po wymianie pojechałem na wczasy auto zrobiło 1700 km i nic się nie działo, po tygodniu czyli dzisiaj w samo południe przejechałem 10 km, po zatrzymaniu sie patrze na przód a tam dym z kół tzn z zacisków. Wg mnie w grę wchodzi temperatura otoczenia i styl jazdy. Dzisiejsze 10 km zrobiłem z ciężką nogą i było dużo zakrętów. Teraz przejechałem 15 km i nic się nie działo - niższa temperatura i inny styl jazdy.



seba277
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob lip 21, 2007 21:02
Lokalizacja: śłąsk
Kontakt:

Post autor: seba277 » ndz lip 29, 2007 00:43

wymienione lozyska klocki tarcze i kola az tak sie juz nie grzeja ale nadal sa za goace jednak dzwiek dalej pozostal i nie moge za zadne skarby zlokalizowac tego co to moze byc wyglada to tak slychac jakby cos mielilo sie w kole i dodatkowo jakby delikatnie szuralo po ziemi czasem trwa to przez ulamki sekund a czasem jak zacznie to nie przestanie przy wymianie lozysk sprawdzalem przeguby i nie mialy zadnych luzow moze ktos cos wymysli



Awatar użytkownika
otocon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 18:25
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: otocon » ndz lip 29, 2007 10:13

może zacisk nie zawsze do końca odbija?? jeśli by tak było to właśnie koło by ostro sie grzało i mógł byś słyszeć "mielenie" tego koła bo koło nie mogło by sie swobodnie obracać...... ja własnie teraz tak mam - prawy tył nie zawsze odpuszcza mi do końca z ręcznego i klocki czasem minimalnie wcąiż trą o tarcze a wynik jest tak że koło niemiłosiernie sie grzeje i słychać mielenie, łożyska, klocki wymienione... ba! nawet cały zacisk był rozebrany czyszczony i zregenerowany ale wciąż coś jest nie tak... jutro znów autko idzie do mechanika "na gwarancje" ;)


a nie zauważyeś czasem ze z małej górki autko nie stacza sie swobodnie? że czasem gorzej przyśpisza albo że do ruszenia czasem potrzebujesz minimalnie więcej gazu?



greg

Post autor: greg » ndz lip 29, 2007 10:37

weź no sobie sprawdź hamulce z tyłu to jest czy nie są na wykończeniu lub coś tam nei uszkodzone - ja miałem podobnie w golfie 3 jak pękła jedna szczęka w tyle - z przodu szedł normalnie dym z hamulców



seba277
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob lip 21, 2007 21:02
Lokalizacja: śłąsk
Kontakt:

Post autor: seba277 » ndz lip 29, 2007 22:58

witam problem rozwiazany mianowicie na polosi napedowej jest a raczej byl ciezarek guma wtopiona w metalowy pierscien i pod wplywem predkosci pierscien zmienial swoje polozenie przy tym walil w to co mu na drodze stanelo po zdemontowaniu problemu brak kola zimne brak stukow mielenia itp dzieki i pozdrawiam moze sie komus kiedys przyda



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 191 gości