GAZ!!!!! POMOCY???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gexxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 21:20

GAZ!!!!! POMOCY???

Post autor: gexxa » pn maja 16, 2005 22:04

Mam jedno pytanie. Autko(MK1) pali na gazie na styk, dziś pojechałem zatankowac gazu(około 15 litrów-nie do pełna) i po tankowaniu jak chciałem odpalic auto to zapalał na gazie i od razu gasnął. Na benzynie palił OK! Po około 2 godz i jeździe na benzynie coś mu się przestawiło i jest OK. Znowu pali na gazie a chciałbym zaznaczyć że już nie raz tak było najczęściej po tankowaniu ale nia zawsze od razu to się dzieje. Ps.miałem kiedyś problem z butlą bo jak zatankowałem do pełna to wskazówka poadła na zero, a zanim wyjeździłem gaz żeby jechac do serwisu to wszystko się naprawiło. Czekam na porady i z góry dziekuję!



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn maja 16, 2005 23:12

tez mam tak czesto sczegolnie jak do pustej butli naleje gazu (przyjezdzam na benzynie) i nie zawsze chce palic na gazie po przelaczeniu z benzyny ale zawsze mu to mija po krotkiej chwili, nie wiem czym to jest spowodowane, moze gaz jeszcze nie doszedl do reduktora i chwile trzeba poczekac.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
skorut
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: wt maja 03, 2005 22:42
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: skorut » pn maja 16, 2005 23:18

Ja tak miałem w seicento, jak się okazało jakis zawór był popsuty, po wymianie było wszystko ok.



Awatar użytkownika
mr_simon
..::INTRUDER::..
..::INTRUDER::..
Posty: 509
Rejestracja: pn lut 07, 2005 13:52
Lokalizacja: Dębno
Kontakt:

Post autor: mr_simon » wt maja 17, 2005 08:57

Wszystko zależy jak zmieniacie z benzyny na gaz. Gdy jest pusty bak gazu i tankując go to najpierw jedziemy na bezynie i w czasie jazdy przełącza się na gaz, wtedy troszę poszarpie (ale nie zgaśnie) i jedzie dalej. Ja tak robię i jest OK.


Volskwagen - Das Auto.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości