Czy jest kontrolka rezerwy?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
felicjator
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:04
Lokalizacja: 3M
Kontakt:

Post autor: felicjator » ndz lip 01, 2007 13:23

Wszystko wiem, bo juz go rozebrałem i wiem, że u mnie ine ma kontroli
Chodzi mi o to czy regułą jest, że każdy Golf po 95 r ma "nowy" typ licznika z kontrolka rezerwy?


auta kwitnące wiśnią

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » ndz lip 01, 2007 13:27

felicjator pisze:Wszystko wiem, bo juz go rozebrałem i wiem, że u mnie ine ma kontroli
Chodzi mi o to czy regułą jest, że każdy Golf po 95 r ma "nowy" typ licznika z kontrolka rezerwy?
Nie każdy bo sa rózni dostawcy liczników., ale zdaża się to tylko w licznikach po 95r pewnie związane to jest z tym ze np.VDO podpisało umowe z Seatem i VW i dlatego pewnie dla oszczednosci robia takie zegary,a np . Motometer podisał umowe np. tylko z VW. Pewnie jaki licznik jest w MK III pewnie związane jest to z miejscem produkcji i logistyką dostawy części. Bo inaczej tego wytłumaczyc chyba nie można.



Awatar użytkownika
felicjator
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:04
Lokalizacja: 3M
Kontakt:

Post autor: felicjator » ndz lip 01, 2007 13:29

PinkFloyd pisze:Nie każdy bo sa rózni dostawcy liczników., ale zdaża się to tylko w licznikach po 95r pewnie związane to jest z tym ze np.VDO podpisało umowe z Seatem i VW i dlatego pewnie dla oszczednosci robia takie zegary,a np . Motometer podisał umowe np. tylko z VW. Pewnie jaki licznik jest w MK III pewnie związane jest to z miejscem produkcji i logistyką dostawy części. Bo inaczej tego wytłumaczyc chyba nie można.
Dzięki, i o to mi własnie chodziło :)


auta kwitnące wiśnią

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » ndz lip 01, 2007 21:13

Znalazłem małe odstępstwo od reguły, licznik od MK III TD 93r i ma kontrolkę rezerwy :kac: , ale widac ze z tyłu tez jest dedykowany do VW i Seata i tez m-ki VDO, wiec przed 95r tez zdarzały z kontrolką, tylko tu wersja angielska http://moto.allegro.pl/item210756737_li ... cm_td.html

Ale VW namieszało z tymi licznikami ale w wersji angielskiej już wkąłdali żarówkę- czyżby to była dodatkowa opcja :rotfl:
Ostatnio zmieniony ndz lip 01, 2007 21:14 przez PinkFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.



bizak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:31
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: bizak » czw lip 05, 2007 16:12

Witam ponownie,
zalaczam zdjecie kontrolki z mojego MK3,
kontorlka zapala sie mniej wiecej jak jest minimalnie ponizej srodkowej kreski rezerwy...jak jest rowno ze srodkowa kreska to czasami sie zapali czasami nie,

PS. fajny bajer jak na golfy, ale jednak wole jak ta kontorlka sie nie pali :chytry: i wskazowka jest po drugiej stronie skali :chytry: :chytry:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Pozdrawiam Bizak

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » czw lip 05, 2007 21:49

bizak pisze:Witam ponownie,
zalaczam zdjecie kontrolki z mojego MK3,
kontorlka zapala sie mniej wiecej jak jest minimalnie ponizej srodkowej kreski rezerwy...jak jest rowno ze srodkowa kreska to czasami sie zapali czasami nie,

PS. fajny bajer jak na golfy, ale jednak wole jak ta kontorlka sie nie pali :chytry: i wskazowka jest po drugiej stronie skali :chytry: :chytry:
Czyli wspólnymi siłami kolegów z forum po latach ustaliliśmy że kontrolki rezerwy jednak są w niektórych modelach :grin:



TOMMy_VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 11:24
Lokalizacja: SY

Post autor: TOMMy_VW » czw lip 05, 2007 23:09

PinkFloyd pisze:kontrolki rezerwy jednak są w niektórych modelach

Sama kontrolka w niektórych modelach jest tylko brak żarówki zrobił dużo zamieszania :p :bigok: :bajer:


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

yuu1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:52
Lokalizacja: polska

Post autor: yuu1 » czw lip 19, 2007 07:52

Mam golfa III 1.9 sdi rok 1996 kontrolki rezerwy nieposiada wczoraj zaglądałem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 520 gości