Światła pozycyjne a przełącznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Absol1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 08, 2005 20:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Światła pozycyjne a przełącznik

Post autor: Absol1 » pt cze 29, 2007 21:31

Wiatm wszystkich .Dawno nie było mnie na forum ale bez waszej pomocy chyba nic nie zdziałam.Mianowicie nie świeci się tylna i przednia lewa pozycja.Pierwsze co sprawdziłem to bezpiecznik i był spalony .Wymieniłem i ? po włączeniu świateł spalił się na nowo. :grrr: Więc wymieniłem przełacznik świateł i było niby ok ale miałem tylko bezp.30A więc poszedł dym spod deski cały przewód szaro-czarny się stopił od bezpiecznika do przełącznika.Poradźcie co to za ustrojstwo?Może macie jakiegoś elektryka w okolicy Wawy?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt cze 29, 2007 21:34 przez Absol1, łącznie zmieniany 1 raz.


Golf II 1.6 89r

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt cze 29, 2007 22:43

zobacz sobie do żarówek i lamp czy tam nie ma gdzieś zwarcia , wyjmij obie żarówki i zobacz co będzie jak włączysz , może być zwarcie w oprawkach żarówek i moze być zwarcie w samych żarowkach , bo i tak sie trafia



Absol1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 08, 2005 20:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Absol1 » sob cze 30, 2007 11:20

Dzięki za info jak tylko wymienie sfajczony kabel to sprawdzę te żarówki i oprawki może to jest to ! Dzięki za info .Dam znać jak się uda lub nie .Pozdrawiam
miś fazi pisze:zobacz sobie do żarówek i lamp czy tam nie ma gdzieś zwarcia , wyjmij obie żarówki i zobacz co będzie jak włączysz , może być zwarcie w oprawkach żarówek i moze być zwarcie w samych żarowkach , bo i tak sie trafia


Golf II 1.6 89r

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości