naturalna śmierć VR6

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » sob maja 14, 2005 03:32

VW to porzadna i konkretna firma!!!
Jak myslicz: czy gdyby golfy byly zawodne to oni by je w milionach sprzedawali??? mi sie wydaje ze nie!!
Co do VR'ek to jezeli one by sie szybko konczyly to czy zapalency montowali by do nich Turbo czy nawet Bi-Turbo??? tez wydaje mi sie ze nie!!

Pozdrawiam (G60 to tez solidna konstrukcja, ale niewszyscy wiedza jak tym jezdzic ;))


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » sob maja 14, 2005 08:50

poprostu nie ma reguly na to ile mozna na silniku przejechac jeden przejedzie 200tys i zlom drugi ( ja mam na swoim mk2 1.8 GX 392tys) i jezdzi bardzo dobrze i nie wyglada na konczacy sie silnik dolalem mu ostatnio 1L oleju na 10tys km takze regul nie ma na to ile kto przejedzie na motorku. pozdro



Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » sob maja 14, 2005 09:54

Znam szweda , który zajechał (wypalił tłoki) w dwóch autkach marki Saab......no ale fakt oba na turbo :):) .Ale on tylko tymi samochodami jeżdzi i co 3-4 lata kupuje nowy w Szwecji :) Teraz ma 9-5 Jeżdzi jak rajdowiec ale bezpiecznie, czasem jak szaleniec..ale z nim jazda to czysta przyjemność...

Polecam http://www.autocentrum.pl/oceny_aut/index.html

i zobaczcoie na przebiegi w W123 lub vw mk2 po uprzednim weybraniu marki :):) To samo mówi za siebie..


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości