niedziałający przycisk obiegu wewn. powietrza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bobosław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 21, 2007 10:53
Lokalizacja: Walbrzych

Post autor: bobosław » śr cze 27, 2007 18:49

greg pisze:
bobosław pisze:W tym momencie nie działają mi już oba przyciski (AC i obieg wewn.)
Wyjąłem je, przy ponownym włożeniu nie działają, nie załączają się. pracują tylko na samej spręzynce.

Po drugie.
Przestał mi działać regulator prędkości nawiewu....
a bezpieczniki sprawne? bo coś duzo rzeczy nagle nie działa

Bezpieczniki sprawne.... W ogóle dziwna historia. nie wiem czy kiedykolwiek to rozbierałes, ale:
Jak wyjmiesz te 2 przyciski (AC i Obieg wewn) to na tym zespole regulacji są tak na prawde 3 miejsca na przyciski. AC jest w 1 polu , 2 pole jest wolne, W 3 polu jest obieg wewn.
Nie ma mozliwosci wlozenia tych dwoch przycisków w inny sposób... ale do czego zmierzam.
Na początku wyciągnąłem przycisk obiegu bo sie nie załączał (bylo tak jakby tylko spręzynował bez załączania). Pozniej wyciągnąłem przycisk AC. Po ponownym włozeniu przycisku AC - popsuł się i zaczął spręzynować tak samo jak obiegu wewn.
Chciałem zobaczyć do czego jest wolne pole nr 2. Wsadziłem tam przycisk a tam załączył się obieg wewn. Nie wiem o co chodzi.
Po tych wszystkich moich kombinacjach efekt jest taki:
- nie działa mi AC
- nie działa mi obieg wewn.
- nie działa mi pokrętło regulacji dmuchawy



greg

Post autor: greg » śr cze 27, 2007 19:19

no szkod aże tak daleko, bo z chęcią byn obejrzał - wygląda na to że nie trafiasz wąsami przyciskó w odpowiednie miejsca - podejrzewam ze jest podobnie rozwiązan ejak włcznik obiegu i Ac w golfie 3 - chodzi mi o sam system włączania w przycisku. Obejrzyj co na co powinno nacisnać żeby zadziałł włącznik



Awatar użytkownika
bobosław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 21, 2007 10:53
Lokalizacja: Walbrzych

Post autor: bobosław » czw cze 28, 2007 07:44

greg pisze:no szkod aże tak daleko, bo z chęcią byn obejrzał - wygląda na to że nie trafiasz wąsami przyciskó w odpowiednie miejsca - podejrzewam ze jest podobnie rozwiązan ejak włcznik obiegu i Ac w golfie 3 - chodzi mi o sam system włączania w przycisku. Obejrzyj co na co powinno nacisnać żeby zadziałł włącznik
No własnie zdaje mi się że w otworze 1 i 3 nie ma żadnych wąsków, które włączało by się po zamocowaniu tych przycisków..... ale to dziwne bo przecież jakiś czas temu oba przyciski działały. Wąski widać natomiast w otworze 2 i tak jak pisałem wczesniej - jak włożysz tam przycisk to załącza się obieg wewn.



greg

Post autor: greg » czw cze 28, 2007 16:13

a nic nie wypadło czasem , no qrcze nie widzę tego wieć cieżko - możesz wkleić fotki?



Awatar użytkownika
bobosław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw cze 21, 2007 10:53
Lokalizacja: Walbrzych

Post autor: bobosław » czw cze 28, 2007 22:27

greg pisze:a nic nie wypadło czasem , no qrcze nie widzę tego wieć cieżko - możesz wkleić fotki?
dziwna historia....
no wlasnie nic nie wypadlo.
Dalem auto do elektryka. Zobaczymy co mi powie.

[ Dodano: 29 Cze 2007 23:08 ]
greg pisze:
Czy ktoś może mi powiedzieć jak mam go wyjąć ? Chciałbym zobaczyc czemu nie działa.
chcesz wyjać przycisk czy też silniczek obiegu zamkniętego powietrza?
[url=http://img529.imageshack.us/img529/1945/35587462au4.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://img529.imageshack.us/img529/6852/90891386nt0.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://img529.imageshack.us/img529/3843/58201534eo5.jpg]
Obrazek
[/URL]
Greg- a masz moze numer ETKA tego zespołu regulacji ogrzewania ?

P.S. Skąd są te rysunki, które zamieszczasz ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 565 gości