Podświetlenie gałek nawiewu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jerzas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 434
Rejestracja: wt gru 05, 2006 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jerzas » pt gru 08, 2006 11:18

Jest jedna żarówka na środku a światło jest rozprowadzone na boki plastikowymi "światłowodami".
Żeby sie do tego dobrac to najpierw musisz zdjąć plastik wokół pokręteł. Pod spodem masz cztery śruby. jak je odkręcisz to bedziesz mogl wepchnąć tę całą konsole do środka i może uda Ci się dobrać do żarówki. Jak nie to pod popielniczką jest jeszcze jedna śruba, żeby odkręcić cały ten plastikowy panel. (O ile dobrze pamiętam.)
Ale tam jest tylko jedna żarówka i to tak poprostu świeci, w srodku jaśniej po bokach ciemniej.



ladymonia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 16, 2006 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ladymonia » pt gru 08, 2006 11:29

dokładnie jest tylko jedna żarówka, tez sie ździwiłam :) Kupiłam diode ale troszke zła i jak narazie nie łapią jej te plastiki więc mam podświetloną tylko jeda środkową gałke. Szczególowa instrukcja wymiany oswietlenia znajduje sie tutaj http://vw2.info/vwforum/nawiewy.html



Aldik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 27, 2007 23:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Aldik » śr cze 27, 2007 23:27

A ile watt ma ta żaróweczka ?? - wyjołem ja ale odczytać nie mogę!? a chce nową bo stara sie spaliła - z góry dziękuje..



Awatar użytkownika
Jerzas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 434
Rejestracja: wt gru 05, 2006 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jerzas » czw cze 28, 2007 11:27

Aldik pisze:A ile watt ma ta żaróweczka ?? - wyjołem ja ale odczytać nie mogę!? a chce nową bo stara sie spaliła - z góry dziękuje..
Do podswietlania nawiewów wystarczy 1,2W.



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » czw cze 28, 2007 11:36

Umyjcie sobie elementy przewodzace swiatlo to Wam sie rozjasni od razu :bajer:


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości