Tempomat w TDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » pn cze 25, 2007 21:08

Szukaj wtyczki, może jest wyżej zaplątana. A może ktoś odbrąbał kostke i są teraz gołe kable, to musi być bo instalacje są takie same.


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » wt cze 26, 2007 13:35

A mam takie pytanie czy to dziala tylko w tdi czy w benzynowych tez mam GTi (2e) z 93'.



Awatar użytkownika
Ceglarz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 643
Rejestracja: pn lis 07, 2005 19:02
Lokalizacja: okolice Biłgoraja :)
Kontakt:

Post autor: Ceglarz » wt cze 26, 2007 17:14

Marioo, W benzyniaku to nie tak hop siup założyć tempomat, w TDi gaz jest na potencjometrze a w benzyniaku na linkę. Za dużo części trzeba aby w benzynce założyć tempomat i ciężko je dostać.


Mówi rdza do rdzy: POLONEZA czas zacząć... [img]http://foolstown.com/sm/ura1.gif[/img]

Awatar użytkownika
marcin-kielce
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: śr gru 14, 2005 12:56
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: marcin-kielce » wt cze 26, 2007 19:19

Ceglarz moja instalacja elektryczna jest jakaś dziwna... Jak już wcześniej mówiłem zakładałem sobie MFA i tu też teoretycznie wszystkie przewody powinny być (oprócz przewodów do czujników rzecz jasna...) a okazało sie że nie było żadych... :( nie było przewodu do ECU który idzie ze skrzynki bezpieczników i służy do pokazywania spalania, nie było 5 przewodów które idą w wiązce od bezpieczników do licznika. Wszystko musiałem prowadzić sam i wtedy dopiero zadziałało. Wie ktoś może jakie ewentualnie przewody trzeba przeprowadzić i gdzie żeby uruchomić ten tempomat??? Obrazek

[ Dodano: Wto Lip 17, 2007 11:25 ]
UDAŁO SIE!!!! :) :) musiałem odłorzyć wszysko na jakiś czas ale w sobotę sie wziałem ostro za szukanie kostki i udało mi sie. Była schowana koło dywanika za skrzyką bezpieczników. Podpiąłem kabelki, podłączyłem Vag'a i uaktywniłem tempomat. Wszysko śmiga cacy :) pozdro dla wszystkich którzy mi pomogli!



Awatar użytkownika
jsxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sie 07, 2006 22:41
Lokalizacja: Cz-wa
Kontakt:

Post autor: jsxx » sob paź 06, 2007 15:34

male pytanko czy konieczna jest manetka czy wystarczy jakis zwykly przelacznik on/off ??



Awatar użytkownika
marcin-kielce
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: śr gru 14, 2005 12:56
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: marcin-kielce » sob paź 06, 2007 16:47

nie wiem czy w ogóle coś takiego można wykombinować ale jak już to potrzebne by były 2 przyciski (set i resume) oraz jeden przełącznik on/off.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 196 gości