Pompka paliwowa GX & RP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Pompka paliwowa GX & RP

Post autor: WRHZ » czw maja 12, 2005 16:31

Czy pompka paliwowa tak co jest kolo zbiornika bedzie pasowac od GX do RP doklandiej od wtrysku do silnika mono??



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » czw maja 12, 2005 16:54

GX ma dwie pompy paliwa jedna w zbiorniku ktora pompuje paliwo do tej kolo zbiornika a ta daje odpowiednie cisnienie na wtryski ( K-/KE- Jetronic mechaniczny wtrysk) RP ma elektroniczny jednopunktowy wtrysk obawiam sie ze ta z GX-a raczej nie bedzie odpowiednia, tak mi sie wydaje . Pozdro



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » czw maja 12, 2005 19:19

dwie hmm w zbiorniku napewno w moim GX nei bylo i nei ma zadnej pompki :)



Awatar użytkownika
gtx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: wt sie 24, 2004 00:47
Lokalizacja: 3 miasto

Post autor: gtx » czw maja 12, 2005 19:54

WRHZ pisze:dwie hmm w zbiorniku napewno w moim GX nei bylo i nei ma zadnej pompki :)
Kazdy golf 2 obojetnie jaki ma wtrysk, ma 2 pompy jedna w zbiorniku i jedna kolo zbiornika.Od GX bez problemu podejdzie pompa do RP.



Gal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt gru 07, 2004 21:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Gal » czw maja 19, 2005 17:32

Witam

widze że debatujecie na temat GX mam taki silnik w Jetta II i mam pełen wtrysk mechanichny i bardzo głośno pracującą pompę paliwa tą na zewnątrz zresztą szukam takiej bo chcę ją kupić.

zdaje mi się że raczej jest tylko jedna pompa bo jak ją odłączyłem to samochód wogule nie zapalał a gdyby była w zbiorniku druga to jednak paliwo powinno by się dostać do wtrysków


Jak ktoś ma pomysł na jakiś zamiennik takiej pompy to prosze o info moja pompa powinna mieć 6 bar i 53mm średnicy (są jeszcze 60 mm)



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » czw maja 19, 2005 20:50

na tej w zbiorniku nie zapalisz bo ona daje dosc niskie cisnienie, natomiast elektryczna pociagnie paliwo bez tej w zbiorniku



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości