nie dzialajace sprzeglo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

LisekPolak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob mar 17, 2007 03:02
Lokalizacja: Londyn pochodzenie Sztum
Kontakt:

nie dzialajace sprzeglo

Post autor: LisekPolak » śr cze 20, 2007 22:59

witam

nie wiem czy umiescilem temat w dobrym dziale ale ten sie wydawal najodpowiedniejszym ;) chodzi oto ze moj podczas jazdy skrzypilo mi sprzeglo kilka dni temu moj genialny tata postanowil naprawic toi przesmarowac sprzeglo jako ze nie mial specyfiku do tego to zuyl masla :roll: :? zeby to zrobic sciagnol linke posmarowal ja i zrzcuil z biegu (przesd sciagnieceim linki byla wbita 1) po calej operacji zalozyl linke spowrotem, kilka dni temu kiedy chcialem sie przejechac po odpaleniu auta i wykonania czynnoscie do ruszenia auta, wogole nie ruszylem :shock: jak na biegu nagle puszcze sprzeglo auto nie reaguje a jak daje gazu zachowuje sie jakby bylo na luzie, prosze napiszcie co to moze byc bo mnie juz krew zalewa :grrr: z gory dziekuje

pozdroVWka
Ostatnio zmieniony czw cze 21, 2007 00:26 przez LisekPolak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Golfiarz217
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: śr mar 28, 2007 10:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Golfiarz217 » czw cze 21, 2007 12:24

Ja bym proponował zrobic taki manewr. Zdjąć całkowicie linke od sprzegła . Spróbować odpalic auto na biegu. Jak podczas zapalania szarpnie autem to na pewno wina linki. Jesli nie to sprzegło. Nie weim czy masz linke samoregulujacą sie czy zwykłą. bo samoregulującej linki nie powinno sie samrować. A jesli nie jest to linka samoregulująca sie to może być pomyłka o kilka zębów. Z montażem linki trzeba uważać żeby wskoczyła na odpwiednie mejsce z powrotem. Możecie też rozebrac i jeszcze raz poskładać. Lub po prostu się zawiesiła którymś momecie i nie odbija.


MK2 1.6 D , 87r był....
MK3 1.8+LPG , 92r był....
Audi 80 B4 2.0 91r była....
MK4 1.4 16v 98r. jest...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 442 gości