co zamiast katalizatora

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » sob cze 16, 2007 01:19

no i pozbylem sie strumienicy ale niestety nie zamontowalem szerszej rury od kolektora do miejsca po strumienicy/ zlosliwosc rzeczy martwych nie bylo w hurtowni ksztaltek 50mm z ktorych mozna byloby wyspawac rure z odpowiednimi katami a rura 50mm na gietarce sie falowala

tak wiec po wspawaniu rury 50mm zamist strumienicy efekt jest taki ze rzeczywiscie strumienica zamulala auto teraz duzo lepiej sie wkreca ale oczywiscie zeby nie bylo za pieknie wymienialem tez dzis parownik ,przewody i elektryke LPG i ogolnie jest dziwna sytuacja bo auto niby dobrze sie kreci ale cos lekko przymula silnik w ok 4000-4500 obrotow i licho ciagnie na 5 biegu (raz leci dobrze a raz nie chce przejsc przez 140km/h)

to przymulanie jest i na LPG i na PB

ma ktos jakis pomysl co moze byc nie tak z tym muleniem??

a i ogolnie okazalo sie (wedlug etki) ze wszystkie silniki 1,8 w mk2 i passatach maja ta rure miedzy katem a kolektorem o srednicy 43 mm
moze ktos sprawdzic??


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » sob cze 16, 2007 12:50

masz jakaś zwężke w dolocie?? na gazie to reduktor niewydolny, jaki zamontowałeś??Kiedyś miałem podobną sytuacje z zamulaniem przy 4tys obr, wystarczyło zapodac wydajniejszy reduktor, dodatkowo miałem zamontowany stożek wsadzony bezpośrednio w błotnik, dzięki czemu silnik zasysał zimne powietrze, bez żadnych zwężek. Tą zwężke w wydechu masz dlatego, żeby doprężyć wydech, ja bym to wywalił i cały wydech machnał od gti


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » ndz cze 17, 2007 01:18

jedyna zwezka w dolocie to mikser 34mm reduktor jest chyba 100kw ale nie dam sobie reki uciac w poniedzialem podjade do gaziarzy u ktorych to zakladalem i zapytam


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości