problemy z gazem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kubaws
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt mar 29, 2005 19:28
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: kubaws » pt maja 06, 2005 21:40

vwmadison pisze: Naturalnie, że tylko będzie wpływac na gaz!! bo cewka jest od gazu....
To cewka niema nic do paliwa??? Chyba jednak się mylisz. Jak możesz to wyjaśnij mi to.



Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » pt maja 06, 2005 21:55

gexxa pisze:Dobra myśl z ta cewką ale jedno pytanie czy ta cewka będzie tylko wpływać na gaz bo na benzynie auto chodzi bez problemu. W serwisie gazowym powiedzieli że to może być wina elektryki. Ja juz sam nie wiem co jest z tym autem.
Czytaj uważnie kubaws!! Pytanie masz powyżej a moja odp. >>że cewka gazowa nie ma nic do gadania odnośnie benzyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może wam reduktory ziębi przy tak krótkim przebiegu..potem następna dawka zimnego gazu i wam mrozi np membrany...a zróbcie np. na gazie 2 km i odpalcie ponownie???? Czytak samo???hmm..... a po tych 30 min redfuktor się ogrzeje nawet samym powietrze troszke!!!!!!!!


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

kubaws
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt mar 29, 2005 19:28
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: kubaws » pt maja 06, 2005 22:05

No dobrze vwmadison. Dzieki za szybką odpowiedź (10min). Powiedz mi tylko gdzie ta cewka od gazu jest bo moja golfina też nie chce jechać na gazie ale jak jest wilgotna pogoda (np. deszcz). Wymieniłwm już kopułke rozdzielacza, palec rozdzielacza, przewody, świece i pupa - dalej to samo.



Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » pt maja 06, 2005 22:28

cewka jest przy reduktorze i filterku to coś gdzie idą kabelki :):)

jak wycięgniesz kabelek przy zapłonie właczonym to zobaczysz jak cyka cewka..ale ta wilgoć????
hmm........ciekawa..Wiesz, że trzeba miec elektryke sprawna na ok 80 5 przy gazie
Na benzynie pojedziesz ale na gazie juz da się we znaki....
A odp bo akurat wpadłem na forum :)


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

kubaws
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt mar 29, 2005 19:28
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: kubaws » ndz wrz 04, 2005 09:07

Przyczyną awarii była źle zamontowana puszka sterownika sondy lambda. W czasie deszczu woda spod kół chalapała na nią. Zaizolowałem ją i jest wszystko ok.



Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » ndz wrz 04, 2005 09:51

KadetRównież polecam Lovato!!!Ja mam jeżdze i zadowolony jestem bardzo.Gaziarz gadal ze moze mi zalozyc BRC jesli tak bardzo chce ale moge zapomniec o zestawach naprawczych...Lovato da sie naprawic prawie w kazdym przypadku..
Pozdro :pub:


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » ndz wrz 04, 2005 10:30

U mnie jest podobnie. Żeby odpalił bez problemu wystarczy mieć wciśnięty pedał gazu przy uruchamianiu. Odpala wtedy na dotyk. Sprawdź a zobaczysz, że działa.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 372 gości