Szyberdach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dsc1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 18:19
Lokalizacja: Połaniec
Kontakt:

Szyberdach

Post autor: dsc1 » czw maja 31, 2007 21:42

[size=18]Witam ja mam pytanko w sprawie, szyberdachu. Mój elektryczny szyber d. w Golfie 3 silnik jest ok. tylko jakaś mała część mi pękła ta która porusza się w prowadnicy i nie mogę go zamknąć i wsunąć tzn. tylko lewa strona się nie zamknie po otworzeniu a wsunąć się nie chce w ogóle. Da się to naprawić?? Bo tu u mnie taki jeden mechanik powiedział, że jak już rozkręcę ten szyber to do tego trzeba mieć specjalny stół żeby naciągnąć linki. I teraz nie wiem, co mam robić.? Gdyby mi Pan doradził to bym był wdzięczny.[/size]


Daniel

Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » czw maja 31, 2007 21:48

To częsta usterka szyberdachów fabrycznych w vw, na szrocie raczej tego nie będą mieli albo bedą chcieli sprzedać z całym szyberdachem. Najlepiej pojechać do serwisu koszt ok 150zł wymiana nie jet trudna nie trzeba ustawiac linek ani nic naciągać ale lepiej pojechać z tym do fachowca można spróbować do firmy np gdzie wstawiają szyby



dsc1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 18:19
Lokalizacja: Połaniec
Kontakt:

Post autor: dsc1 » czw maja 31, 2007 21:55

[quote="Kand"]To częsta usterka szyberdachów fabrycznych w vw, na szrocie raczej tego nie będą mieli albo bedą chcieli sprzedać z całym szyberdachem. Najlepiej pojechać do serwisu koszt ok 150zł wymiana nie jet trudna nie trzeba ustawiac linek ani nic naciągać ale lepiej pojechać z tym do fachowca można spróbować do firmy np gdzie wstawiają szyby[/quote]

A mógbyś mi powiedzieć jak sie ta część fachowo nazywa i czy wymontowywująć ją i zamontowywująć trzeba wyjmować cały szyberdach??


Daniel

gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » czw maja 31, 2007 22:41

dsc1 pisze:A mógbyś mi powiedzieć jak sie ta część fachowo nazywa i czy wymontowywująć ją i zamontowywująć trzeba wyjmować cały szyberdach??
Ta czesc to prowadnica.Zeby ja wymienic niestety trzeba wyjmowac szyber.



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » czw maja 31, 2007 23:24

gopiter pisze:
dsc1 pisze:A mógbyś mi powiedzieć jak sie ta część fachowo nazywa i czy wymontowywująć ją i zamontowywująć trzeba wyjmować cały szyberdach??
Ta czesc to prowadnica.Zeby ja wymienic niestety trzeba wyjmowac szyber.
To nie jest prowadnica, a zaczep, ze ślimakiem. Jeździ on właśnie w prowadnicy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości