jak dobry 1z jak się powinnien zbierać !!!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

jak dobry 1z jak się powinnien zbierać !!!

Post autor: grze693 » wt maja 29, 2007 17:34

bo miałem problemy z mocą ale teraz jest ok, nic nie wymieniałem ,komp pokazuje ok. Byłem u 2 specjalistów i u jednego w łodzi co mi tu na forum poleciliście!!! Stwierdzili że jest wszyściutko ok.
ale wydaje mi się że wcześniej turbina mocniej ciągła od 1900 do 3, że niby mocno bardzo a teraz nie ma żadnych problemów doisc do czerwonego pola ale jak turbo się włączy to idzie obrazu ładnie takie ciagniecje ale jakby słabsze.Teraz jakby mniej turbo dawało. Jak sprawdzić czy jest ok bez vaga szkoda mi już kasy !!!
miej więcej zauważyłem przedtem rozpędzał się do 100 do 3 tys to szybko to trwało turbo mocno ciagło
a teraz wolniej jak by tez do 3 tys na obrotku ale silnik głośniej słychać i jak by turbina tak nie ciagłą
ale vag pokazuje turbo ok zegary tez nie bierze oleju suche nie dymi
a obiawy miałem takie nagle muł po prze gazowaniu czarna sadza sucha i przeszło samo co to mogło być ???
przepływka dobra na vagu sprawdzana i podmieniana !!!



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » wt maja 29, 2007 17:38

A bez VAGa niewiele sie da. Niektorzy tak maja ze jak cieplo na dworze to im auta nie ciagna, jak zimno to duzo lepiej. Poczekaj, ma sie ochlodzic:)



zuczek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 19:21
Lokalizacja: Poznań/Horodyszcze
Kontakt:

Post autor: zuczek » wt maja 29, 2007 18:03

dziechu, niekoniecznie. grze693, sprawdz jak wyglada interculer. Moj brat tak mial w passacie tdi b4 interculer byl caly brudny. Dlatego jak jest *#cenzura#* to gorzej przyspiesza a jak jest zimno to jest ok.


Tylko BMW!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości