Skrzypi przednie zawieszenie,

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cezary3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 27, 2007 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Skrzypi przednie zawieszenie,

Post autor: cezary3 » śr maja 23, 2007 17:33

Witam mam problem z przednim zawieszeniem,...mianowicie strasznie skrzypi nawet jak dociskam przod to to słychać przy braniu skretu słyszxałem taki jakby" skrzek nie mam pojęcia co to jest wiec jakby ktoś mial podobny problem i mogł pomoc doradzić to z gory dziekuje za pomocne uwagiiii..........pozdrawiam.....
Ostatnio zmieniony czw cze 21, 2007 01:21 przez cezary3, łącznie zmieniany 2 razy.



matelko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 18:48
Lokalizacja: cieszanów
Kontakt:

Re: szkrzypi przednie zawieszenie, przyblokowyje sie skrzyni

Post autor: matelko » śr maja 23, 2007 19:18

cezary3 pisze:Witam mam problem z przednim zawieszeniem,i skrzynią biegów...mianowicie strasznie skrzypi nawet jak dociskam przod to to słychać plus mam wrażenie jak by mi sie blokowała skrzynia np..na dwojce a teraz przy braniu skretu słyszxałem taki jakby" skrzek nie mam pojęcia co to jest wiec jakby ktoś mial podobny problem i mogł pomoc doradzić to z gory dziekuje za pomocne uwagiiii..........pozdrawiam.....kiedys w innym aucie wypadła mi poł os przy braniu tak skretu i zablokowała sie skrzynia rownież wiec zaczynam sie bać zeby sie jakoś zle nie skonczylo.......

Witam ja miałem podobne skrzypienie z gum na drązku stabilizatora wymieniłem na nowe posmarowałem podłozyłem dodatkowo podkładke i posmarowałem wazelina techniczna i jest ok było bo dalej musze to powturzyć. a co do skrzyni to może poduszki .pozdrawiam


matelko

valerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:35
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: valerio » czw maja 24, 2007 06:56

Cześć! Miałem to samo, wymiana gum na drążku stabilizatora pomogła. Są dwa rodzaje gum, 1-sama lana guma i 2-guma z wkładką parcianą. Ja założyłem z wkładką ijest ok, fakt że zimy jeszcze na tym nie przejeździłem...


valerio

luk99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: luk99 » czw maja 24, 2007 17:20

ew. kup olej silikonowy w spray np . SPIRIT :) i pryskaj do oporu na te gumy :) poki co pol roku i spokoj mam :)



Awatar użytkownika
cezary3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 27, 2007 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: cezary3 » ndz maja 27, 2007 21:32

dzieki wielkie......

[ Dodano: 21 Cze 2007 01:26 ]
ok juz wszystko wiadomo
Powodem skrzypienia była jak wielu przypuszczało gumowa tuleja stabilizatora, w moim przypadku pryskanie silikonem nie pomogło......skrzypienie ustało dopiero po wyciagnieciu tuleji przesmarowaniu wszystkich elemetów jej mocowania ,i jej samej i skreceniu jej na nowo........nie wstawialem nowej bo ta była w idealnym stanie tylko skrzypiec zaczeła i tyle...,poze ten temat pomoze innym posiadaczom Mk4 z tym problemem Pozdroooooooooo
Ostatnio zmieniony czw cze 21, 2007 01:18 przez cezary3, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 193 gości