Golf(IV)+CentralnyZamek+Alarm=Problem....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Golf(IV)+CentralnyZamek+Alarm=Problem....

Post autor: Mk-Mateusz » pt kwie 29, 2005 21:41

Witam.
Niewno stalem sie posiadaczem Golfa IV....
Mam problem z centalnym zakmiem(zdalnym) i alarmem....

Posiadam Piórko Klucza(Pilot), taki z jedym duzym przyciskiem na srodku i dwoma malutkimi na boku.

Ponciskieciu DUZEGO: Auto otwiera sie i zamyka z wydanie sygnału swietlnego i dziekowego,piszczy 2razy

Po Naciskieciu Pierszego Małego Gdy Auto jest otwarte to zakmnie sie bez wydana sygnału dziwkowego....tylko mrugnie swiatałami....

Po Naciskieciu Drugiego Małego Auto Zamknie sie i zacznie piszczec 3razy i mrugac swiatałami....

Czasmi gdy otworze atuo duzym przycissiem po wesjsciu do niego auto chce sie zamkanac...itp....

wytłamcaczy mi ktos czym rózna sie te typy zamykania???
w inftruckji nic na ten temat nie ma....tak zeby było dokładnie i przejzdscie....jest ale o innym modelu pilota...

Prosze zeby ktos mi wytłaczył zasady tych zabzepieczen i zamykania auta...itp...

Pozdrawiam...
CZYTASZ CZASAMI CO PISZESZ? MAREK 74



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » sob kwie 30, 2005 16:11

jesli to orginalny alarm + centralka VW to najlepiej jechac do Autoryzaowanego serwisu ..



Mk-Mateusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt kwie 29, 2005 20:55
Kontakt:

Post autor: Mk-Mateusz » sob maja 07, 2005 12:16

hmmm....ale po co...zeby mi wyjasnili??? nie bede jezdził po takie rzeczy:/....jest to org VW....

chcięłbym waszej rady:P


PS.....
poprzedk włascieice auta cos wspomiał o jakis przełacznaiach pod maska,dotyczaca włączania dzwieku....powie mi ktos gdzie to jest???
bo w instruckji ani słowa o tym..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 485 gości