problemy z odpalaniem ciepłego silnika

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gluchy1984
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 136
Rejestracja: pn maja 21, 2007 22:00
Lokalizacja: Warszawa

problemy z odpalaniem ciepłego silnika

Post autor: gluchy1984 » pn maja 21, 2007 22:29

nabyłem w niedawnym czasie pieknego czrnego Golfa GTD tez chciałem być szczęśliwym poisadaczem tego auta:) jednak od pewnego czasu zaczeły się problemy z zapalaniem auta, zimny odpala bez problemu a ciepły już ma zachamowania. Całkowicie nie dostaje paliwa, tyklko kręci i nic nawet dymka nie puści, kilka razy po kolei włącze i wyłącze zapłon i za którymś razem złapie odrazu bez problemu jak nowonarodzony. boję się że to może być pompa bo słyszałem że on ma jednoisekcyjną i że ona może tak równo odcinać paliwo. pierwsze podejrzenie padło na zawór odcinający, cały czas ma napięcie wieć myślałem że się zacina bo suma sumarum stukanie delikatne wokól niego czasem pomagało albo tylko tak sobie wmawiałem:). zawór zostal wymieniony tylko trochę w nietypwy sposób. włożyliśmy z kolegą wyglądający identycznie zawór od pompy z opla kadeta 1.6 D z bodajże 86r. czy ktoś ma jakiś jeszcze pomysł co może się dziać? był bym bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki jeśli ktoś miał podobny problem



pablo2303
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: sob gru 16, 2006 18:36
Lokalizacja: WLKP

Post autor: pablo2303 » wt maja 22, 2007 14:17

moja propozycja
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... acyjka+aaz
:bigok:



Awatar użytkownika
gluchy1984
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 136
Rejestracja: pn maja 21, 2007 22:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gluchy1984 » wt maja 22, 2007 15:13

jesteś boski :) odpieliśmy kabelek od zaworu i na krótko go spróbowaliśmy podpiąc i zapala na dotyk kamień z serca



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości