Vw Golf mk1 GTi 1.6 16S???

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

szatanizer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 09, 2007 20:04
Lokalizacja: głuszyca
Kontakt:

Post autor: szatanizer » sob maja 12, 2007 23:12

hmm to musi byc rarytasik:) bo mk I to piekne maszynki i jeszcze takie kopyto:) a ta jedyneczka z ogloszenia to u nas po swidnicy dalej lata i na kamionkach sie sciga:D


mega gofeeeer sieje poploch:)

osmo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 13, 2007 16:06
Lokalizacja: Looblyn
Kontakt:

Post autor: osmo » czw paź 18, 2007 01:32

kkk13 pisze:Witam Panowie, sorry że kotleta odgrzewam, ale nie znalazłem nic konkretnego na Naszym forum, a intereuje mnie to auto : http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=6869

Czy właściciel/użytkownik tego autka jest zarejestrowany na vwgolf?? Czy ktoś zna to autko/właściciela? Może auto jest do sprzedania? :roll: Ciekaw jestem jak się ta skrzynia biegów tam sprawuje..
odwiedz linka http://moto.allegro.pl/item255175396_vw ... jdowy.html
a wiecej info na temat orginalnego OETTINGERA znajdziesz tu http://passiongolfgti.com golfgti 16s


za wolno - przegrasz,za szybko - wypadniesz

Awatar użytkownika
2Ya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 08, 2009 00:38
Lokalizacja: Aloha Hawaii

Vw Golf mk1 GTi 1.6 16S???

Post autor: 2Ya » sob mar 19, 2011 04:26

Odświeżam ;)
heh nie wiedziałem,że była taka wersja mk1 :bajer: Cudo :D
btw: takie samo ospojlerowanie jak w GTI mk1 16s ,pakiet nakładek miałem w Scirocco GT (miał całe czerwone wnętrze oraz emblemat GT na słupkach-nigdy nie spotkałem takiego samego),potem poszło do następnego Scirocco.
Bodajże jak dobrze pamiętam nie było to Kamei tylko BBS - czy ktoś się orientuje,czy idzie gdzieś kupic taki pakiet do golfa ?

Pozdro.



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Vw Golf mk1 GTi 1.6 16S???

Post autor: spawacz » sob mar 19, 2011 10:22

Widzialem na Topgear jak Clarkson zmasakrowal tym MK1 , Seata 1.8 T, golf 1.8T i cos tam jeszcze. Idzie cos takiego zrobic ale by musial troszke pokombinowac, te starsze VW 1.6-1.8 mialy ta sama srednice tloka, wiec jakby glowice z KR posadzil na blok PN z tlokami z KR , to by to zagralo , tylko korby ale tu te by cos wymyslil. , i wykrecenie do 7500 nie bedzie problemem, bo skok maasz maly a srednica tloka dosc duza , to jak madrosci inz. Hondy ta sama zasada , duza srednica - maly skok, i masz duzoooo PS bardzo wysoko tyle ze NM nie bedzie za duzo.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Vw Golf mk1 GTi 1.6 16S???

Post autor: jeryk10 » ndz mar 20, 2011 19:36

" onclick="window.open(this.href);return false; W Niemczech chlopaki takimi mk1 scigaja sie na rajdach Na filmie widac ze glowica rozni sie duzo od tej w mk2


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości