Uszkodzone ESP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

medyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 00:10
Lokalizacja: Książ Wielkopolski
Kontakt:

Uszkodzone ESP

Post autor: medyk » pt maja 04, 2007 17:24

Witam. Nie dawno stałem się posiadaczem mk4 i już problem. Mam uszkodzone ESP, a dokładnie to swieli mi się cały czas kontrolka ESP i pod Vagiem sprawdziłem, że posiadam błędy:
1435 czujnik pełnego w układzie hamulcowym C0907379 ESP 20 CAN V 005 (błąd powraca po wykasowaniu)

810 czujnik połowy ciśnienia w układzie hamulcowym nieprawidłowy sygnał ( błąd sporadyczny)

Abs i hamulcą chodzą idealnie. Prawdopodobnie uszkodzony tylko ten pierwszy czujnik, tylko gdzie on jest zamontowany w golfię, czy moze wystarczy go tylko wyczyścić? Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony ndz maja 13, 2007 14:08 przez medyk, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
mg-maciek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: wt lis 15, 2005 08:21
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: mg-maciek » pn maja 07, 2007 08:51

witam
mam taki sam silnik
kiedyś świeciło mi esp podczas jazdy ale samo zgazło więc chwilowo nie mam tego problemu ale mam inne pytanie ale nie na temat
czy masz skrzynię 6 biegową
jeśli tak to mam pytanie czy podczas jazdy jak odpuścisz i o znowu gwałtownie dodasz gazu to słyszy stuknięcie
co prawda u mnie to jest już od 10 kkm i się nie pogarsza ale ogólnie nie jestem zadowolony z tej skrzyni
poprzednio miałem mk4 z 5 skrzynką tyle że 90 km mech. i była bardziej precyzyjna i nie było tego problemu


Obrazek

Wykres delikatnego grzebnięcia softu

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 489 gości