Układ chłodzenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tomekoref
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 03, 2007 18:47
Lokalizacja: Biały Dunajec
Kontakt:

Układ chłodzenia

Post autor: tomekoref » czw maja 03, 2007 19:50

Słuchajcie pod kroćcem, ale nie przy tym który jest koło świec tylko przy tym drugim z boku zauważyłem naloty po płynie tak jakby tam wyciekał płyn chłodzący jest problem bo nie mogę więcej go już dokręcić Doradzcie co robić
Ostatnio zmieniony pt maja 04, 2007 19:12 przez tomekoref, łącznie zmieniany 1 raz.


Tomek

Cygan i Mena
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: sob paź 28, 2006 14:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Cygan i Mena » czw maja 03, 2007 20:03

możesz mieć pękniętą uszczelke przy garze.między cylindrem a kanałem chłodzącym.jeśli samochód dymi to tym bardziej wskazuje to na pękniętą uszczelkę. woda może dostawać się na cylinder dlatego może ci nie ubywać ani wzrastać olej.sprawdź też czy nie masz gdzieś dziury pod chłodnicą, wtedy kapało by ci na ziemie. pamiętaj też że płyn chłodzący łatwo wyparowuje, np pocieknie po ciepłym wężu lub po bloku lub głowicy



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw maja 03, 2007 20:09

tomekoref pisze:Jedyny jaki jest problem to podczas włączania ogrzewania w samochodzie cały czas śmierdzi płynem chłodzenia nie wiem czy by to miało coś wspólnego z z tą całą sytuacją.
do spr. układ went-grzewczy w aucie, po pierwsze spr. czy pod dywanami nie masz mokro, po drugie trzeba by sie dostać w okolicę nagrzewnicy, ja podejrzewam, wyciek z nagrzewnicy lub nieszczelną uszczelkę pod głowicą


:-k ...

maniek128
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: śr gru 01, 2004 17:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maniek128 » czw maja 03, 2007 22:54

Witam. skoro czujesz zapach płynu w samochodzie to na 99% masz nagrzewnice nieszczelną.
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości