Komputer / zdjęcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Krisman

Komputer / zdjęcie

Post autor: Krisman » śr kwie 20, 2005 14:30

To coś co jest pod nogami pasażera wygląda jak komputer, ale do czego słuzy? oto jest pytanie. A wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Proszę o podpowiedź, dodam że ten golf posiada ABS , elektryczne lusterka i pneumatyczny centralny zamek. Nie wiem dlaczego nie ma zdjęć, chyba coś źle zrobiłem, spróbuję jeszcze raz.
Nie mogę wstawić zdjęć, gdzieś je wysyła ale nie wiem gdzie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr kwie 20, 2005 17:29 przez Krisman, łącznie zmieniany 3 razy.



danielsku

Post autor: danielsku » śr kwie 20, 2005 14:31

gdzie to zdjęcie??????????



Awatar użytkownika
Lothar
Car programmer
Car programmer
Posty: 40
Rejestracja: śr lut 16, 2005 10:10
Lokalizacja: WwW.Plock.INFO
Kontakt:

Post autor: Lothar » śr kwie 20, 2005 14:33

Albo jam ślepy jest, albo zdjęcia tu nie widać :)


Książka Serwisowa - http://www.realitycom.pl (pełna wersja programu)

Awatar użytkownika
cyarnz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: śr sie 18, 2004 10:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: cyarnz » śr kwie 20, 2005 14:36

to pewno ecu od abs`u:)



Krisman

Post autor: Krisman » śr kwie 20, 2005 15:02

wydawało mi sie że wkleiłem, jak to zrobić?



Awatar użytkownika
roberts
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw lut 24, 2005 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: roberts » śr kwie 20, 2005 15:10

Zmień/dodaj załącznik/przeglądaj



Qwerty.tarnow

Re: Komputer / zdjęcie

Post autor: Qwerty.tarnow » śr kwie 20, 2005 16:06

Krisman pisze:To coś co jest pod nogami pasażera wygląda jak komputer
Takie "coś" jak TU? (ten metal, strzałka odnosiła się do czegoś innego - takie mam po prostu zdjęcie)
Jeśli tak, to to jest ABS.



Krisman

Re: Komputer / zdjęcie

Post autor: Krisman » śr kwie 20, 2005 16:11

Qwerty.tarnow pisze:
Krisman pisze:To coś co jest pod nogami pasażera wygląda jak komputer
Takie "coś" jak TU? (ten metal, strzałka odnosiła się do czegoś innego - takie mam po prostu zdjęcie)
Jeśli tak, to to jest ABS.
Chyba to jest to, a nawet napewno . Dzięki.



Qwerty.tarnow

Post autor: Qwerty.tarnow » śr kwie 20, 2005 16:20

Proszę uprzejmie. Sam miałem z tym kiedyś problemy. I na tym forum mi w tej kwestii pomogli, to teraz jak mogę to przekazuję wiedzę dalej. :bajer:



Krisman

Post autor: Krisman » śr kwie 20, 2005 16:25

Qwerty.tarnow pisze:Proszę uprzejmie. Sam miałem z tym kiedyś problemy. I na tym forum mi w tej kwestii pomogli, to teraz jak mogę to przekazuję wiedzę dalej. :bajer:
Ale co z tymi zdjęciami jak to zrobić żeby je było widać, pytam na przyszłość.



Qwerty.tarnow

Post autor: Qwerty.tarnow » śr kwie 20, 2005 16:34

Poniżej okienka pisania masz dział "dodaj załącznik". Tam w okienku "nazwa pliku" poprzez klawisz "przeglądaj" wybierasz miejsce zdjęcia na dysku, w okienku komentarz możesz krótko opisać zdjęcie, a potem "wyślij" i po problemie. :-)



Krisman

Post autor: Krisman » śr kwie 20, 2005 16:55

Qwerty.tarnow pisze:Poniżej okienka pisania masz dział "dodaj załącznik". Tam w okienku "nazwa pliku" poprzez klawisz "przeglądaj" wybierasz miejsce zdjęcia na dysku, w okienku komentarz możesz krótko opisać zdjęcie, a potem "wyślij" i po problemie. :-)
Tak właśnie robiłem i nic, może za duże są, jedno ma 4 mb



Qwerty.tarnow

Post autor: Qwerty.tarnow » śr kwie 20, 2005 17:09

Aaa, to pewnie! Tu jest chyba ograniczenie do 3 MB. Ale na wszystkie załączniki dla każdego użytkownika. Zresztą zerknij do swojego profilu (przejście przez kliknięcie w klawisz pod każdym Twoim wpisem) - tam jest tabelka gdzie masz osobiście wypisane, ile już załączników dodałeś i ile masz jeszcze na to miejsca. Tak więc te duże zdjęcia musisz zmniejszyć. I to bardzo. Weź to pod uwagę, że nie każdy ma szybkie łącze i takie załączniki w treści wątku będą się długo ładowały. A poza do celów poglądowych wielkość i wysoka jakość zdjęcia nie jest aż tak potrzebna. Co innego wybory Miss - tam szczegóły się liczą bardzo :wink:



Krisman

Post autor: Krisman » śr kwie 20, 2005 17:16

Qwerty.tarnow pisze:Aaa, to pewnie! Tu jest chyba ograniczenie do 3 MB. Ale na wszystkie załączniki dla każdego użytkownika. Zresztą zerknij do swojego profilu (przejście przez kliknięcie w klawisz pod każdym Twoim wpisem) - tam jest tabelka gdzie masz osobiście wypisane, ile już załączników dodałeś i ile masz jeszcze na to miejsca. Tak więc te duże zdjęcia musisz zmniejszyć. I to bardzo. Weź to pod uwagę, że nie każdy ma szybkie łącze i takie załączniki w treści wątku będą się długo ładowały. A poza do celów poglądowych wielkość i wysoka jakość zdjęcia nie jest aż tak potrzebna. Co innego wybory Miss - tam szczegóły się liczą bardzo :wink:
Kolejny raz masz rację dzięki . :pub:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości