Przekaznik od świateł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pioterr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr mar 15, 2006 14:01
Lokalizacja: biel

Przekaznik od świateł

Post autor: pioterr » czw kwie 19, 2007 18:55

witam! wie ktoś może który to przekaźnik i gdzie sie znajduje od świateł, nawiewu i wycieraczek w mk3 ? poniewaz jest taki problem gdy odpale golfa czasami nie ma świateł nie działa nawiew i wycieraczki jak zgasze wszystko chodzi , nie zawsze tak jest ale czesto z gory dzieki pozdro
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2007 19:57 przez pioterr, łącznie zmieniany 1 raz.


??!!!!!

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » czw kwie 19, 2007 19:00

Moze szwnakuje przkaznik lini X (18). Sa pod nim w/w urzadzenia.


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw kwie 19, 2007 19:39

Swiatła nie są podłączone pod przekaźnik lini X (jak szyba). Prąd do nich leci bezpośrednio od lini X ze stacyjki . Więc podejrzewam że ma w stacyjce upalone styki .


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

pioterr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr mar 15, 2006 14:01
Lokalizacja: biel

Post autor: pioterr » pt kwie 20, 2007 15:19

ok jeśli to cośze stacyjką to dlaczego przy zgaszonym siln iku zawsze wszystko działa choćby ni wiem co Tak sie dzieje już sporo czasu myślałem że to moze jakiś przekaźnik nie wytrzymuje obciązenia i powstawiałęm swoje do świateł ale to zabardzo nic nie dało czasami po paru minutach coś tyknie i włala wszystko działa wiec to musi być przekażnik wczoraj jakiś wyciagnąłem i bez niego nie działał nawiew ale światła były nie wiewm czy to ten x ale przeciściłem i zobaczymy dzisiaj nic nie gasło


??!!!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 467 gości