Centralny zamek przeróbka na pilota?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Centralny zamek przeróbka na pilota?

Post autor: viwaldi » ndz kwie 17, 2005 15:33

Witam !!!

Mam Golfika 1.6 ABU model EUROPE jest w nim centralny zamek ale zamykany na kluczyk i teraz mam okazje podmienić na taki co jest zamykany z pilota co trzeba zrobić żeby to zadziałało u mnie i gdzie w tych Golfach są centralki od zamkow i jak sie do nich dobrać dodam że ten z pilota trzeba by było wyjąć z innego Golfika jak to zrobić i jak go zaadoptować do mojego żeby wszystko dobrze działało???

Pozdrawiam !!!



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz kwie 17, 2005 16:31

zamek masz pneumatyczny czy elektryczny?
wystarczy wymienic tylko centralke centralnego zamka na ta z pilotem i po problemie


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » ndz kwie 17, 2005 17:07

Moj Golfik ma pneumatyka.A gdzie są te centralki montowane oryginalnie w Golfikach i czy wystarczy wyjąć centralkę tzn.wyjąć tą z pilotem odłączyć wtyczkę i włożyć do mojego zapiąć wtyczke czy czeba coś lutować ciąć zeby to przełożyć.



viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » ndz kwie 17, 2005 18:10

Wie ktoś jakie trzeba poczynić zabiegi i gdzie są oryginalnie montowane centralki od zamkow centralnych w Golfiku model "Europe"



viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » ndz kwie 17, 2005 18:14

Ludzie pomóżcie czas mnie goni to pilne !!!!!!!!!!



viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » ndz kwie 17, 2005 20:26

No co jest z wami nikt nic nie wie ???



kto

Post autor: kto » ndz kwie 17, 2005 20:52

ja mam tam gdzie kolo zapasowe, pod ta pokrywa w bagazniku, ale to jest kombi. Zamek pneumatyka i tez ciekawi mnie czy wystarczy podmienic centralke na ta z pilotem wtyczka w wtyczke i ile moze kosztowac?



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » ndz kwie 17, 2005 21:18

zobacz czy do przewodów które wychodza z dźwi kierowcy to jest pierwszy wtyk z brzegu w okrągłym gnieździe nie ma podłączonych przewodów , one odpowiadają za zamykanie centr. dźwi , można popatrzeć gdzie mogą one przebiegać



viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » ndz kwie 17, 2005 22:27

No i jak dotąd dalej nic konkretnego nie wiem !!! Ktoś robił taki patent ???



Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » pn kwie 18, 2005 07:36

Troche pomyślunku i wszystko może być jasne. Gdybyś poprosił kogos o przekręcenie kluczyka w drzwiach, a sam zająłbyś się nasłuchiwaniem skąd pochodzi brzęczenie pompki, to byś znalazł. Zajrzyj pod tylna prawa lampę, takie pudełko ze styropianu, z niego wychodzą kabelki i wężyk, a w środku ...
A przy okazji, to w autku chcesz mieć pilota do drzwi, bez alarmu?



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pn kwie 18, 2005 08:32

Ej no wlasnie to styropianowe pudelko w bagazniku to jest centralny zamek??? :chytry:



viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » pn kwie 18, 2005 20:12

Dzieki za informacje rzeczywiście jest tam gdzie pisaliście dzieki.No na razie tak póki alarmu nie zamontuje to bym miał chociaż drzwi na pilota a wiecie może czy wystarczy zamienić centralki wtyczka w wtyczkę i czy zadziała nic sie nie upali?



Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » wt kwie 19, 2005 06:46

Viwaldi, chcesz podmieniać oryginalna centralkę zamków? Szczerze tego odradzam, chcesz zrobić dużo niepotrzebnych rzeczy, stracić niepotrzebnie czas. Przemyśl swój pomysł jeszcze raz, weż pod uwagę, że montując alarm wydajesz np. 150-160 zł i masz sterowanie zamkami z pilota, bez kombinowania z podmianą sterownika centr. zamka. W alarmie możesz wykorzystać najpierw tylko samo sterowanie zamkami jesli brakuje ci czasu na podłączenie czujników, później możesz zająć się resztą. Uważam, że trochę szkoda takiego ładnego autka bez alarmu pozostawiać, szkoda przerabiać oryginalne sterowanie zamkami dla samego tylko pilota, reasumując nie pochwalam twojego pomysłu.



viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

Post autor: viwaldi » wt kwie 19, 2005 09:19

Jozef, w sumie to masz rację tak zrobię.A co myślisz o alarmie MagiCar 440A jest wart żeby go instalować a jeżeli tak to może się oriętujesz czy wszystko będzie działać bez problemów tzn. sterowanie centralnym zamkiem domykanie centralnego i domykanie szyberdzchu?Jak myslisz?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości