Szyberdach sie nie domyka - czy jest jakaś regulacja???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
t-tas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 23:48
Lokalizacja: Brzezia Łąka-Wrocław
Kontakt:

Szyberdach sie nie domyka - czy jest jakaś regulacja???

Post autor: t-tas » ndz kwie 15, 2007 00:44

widzę, że jest kupa tematów o szyberdachu(przeglądałem wyniki z szukajki) i uszkodzonej prowadnicy
mój problem jest taki, że kupiłem kilka dni temu tacie jettę mk2 i szyber nie domyka się w lewym tylnym rogu(brakuje jakieś 5-8 milimetrów do płaszczyzny dachu) co mogło by wskazywać na tą nieszczęsną prowadnicę ale- auto kupiłem już z takim mankamentem tak więc nie mogłem słyszeć żadnego trzasku ze strony szybra, szyber w miarę lekko się otwiera i zamyka(porównuję do sprawnego szybra w kolegi mk2) i sytuacja wygląda tak, że szyber nie idzie równo-to znaczy, że jak się go otwiera i zamyka to lewa strona jest bardziej z tyłu niż prawa-czy to wina prowadnicy? czy może jest jakaś regulacja takiego zjawiska?
sorki, że znów jest o szyberdachu-iksty już temat o nim, ale jak robię samochody tak tego bez jakiejś wiedzy boję się dotykać
Ostatnio zmieniony ndz kwie 15, 2007 10:23 przez t-tas, łącznie zmieniany 1 raz.


mk1- wycofany ze służby- stoi jak ikarusy w kącie zajezdni
PASSAT- silnik- dół PF, reszta 2E powered by BLOS - nadal w służbie

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » ndz kwie 15, 2007 00:57

wyglada na to że lewa prowadnica jest uszkodzxona
najlepiej by było jak byś dał jakięś fotki


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 372 gości