JL Audio 10W6 pytanie ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

sphinx

Post autor: sphinx » czw kwie 14, 2005 20:12

A co ty mi piszesz ja o tym wiem.Montujac 15 cali robisz tylko cisnienie w kabinie i jesli chcesz zeby to zagrało soczyscie dodajesz 2 mniejsze suby chyba oczywiste.15 to glosniki pompujace powietrze i zeby calosc grala dobrze potrzeba mu 2 dodatkowe suby.



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » czw kwie 14, 2005 22:17

Skoro wiesz to ok.. ale z twojej poprzedniej wypowiedzi wynikało że tego nie wiesz.

" 15 '' montuja ludzie słuchajacy muzyki szybkiej i dynamicznej z duza dawka niskich tonów "



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt kwie 15, 2005 19:03

Bo to prawda dla mnie bass to cisnienie ale korzystam maksimum z 12 wiem że 10 tez coś potrafi ale tylko carvin vega głównie strocker i fuckal głównie utopia te napewno ale to już inna historia cenowa


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » wt gru 27, 2005 23:03

najciekawszy temat dobrze ze nozy niema:)

[ Dodano: Sro Gru 28, 2005 19:39 ]
ja sie slabo znam na sprzecie car audio ale w stacjonarnym troche liznolem,mam sprzet onkyo kolumny tanoye(chyba tak sie pisze)i powiem wam ze mam bardzo duze i mocne kolumny i jak mialem slapszy wzmacniacz to glosnik rzadzily jak maja grac nie wzmacniacz.po zmianie wzmacniacza na duzo mocniejszy to kolumny byly trzymane na wodzy i tak mysle jest z glosnikami12 jak jest wzmacniacz slaby to niema kontroli nad nimmusi byc wzmacniacz z zapasem mocy aby go poskromic.sory jak zle napisalem ale znam to z praktyki w domu.pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości