pali i momentalnie gasnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

pali i momentalnie gasnie

Post autor: jorgus7 » śr kwie 04, 2007 22:58

pisałem kiedyś ze mam problem z golfikiem, autko pali i momentalnie gaśnie. dzis znowu go to dopadło odpalałem dosłownie z 20 minut raz po razie, na gazie i na benzynie i za kazdym razem to samo... :( odpala obrotomierz idzie do ok 2 tys i autko gaśnie radziliscie abym sprawdził immobilajzer i pompke paliwa. Imo to nie jest pompka nie wiem ale jak przekręcam stacyjkę to słysze że pompuje a za drogie to urządzonko żeby kupić nowe tylko dla sprawdzenia.
co mnie cholernie ciekawi to fakt, który kilkakrotnie juz zauważyłem. Otóż gdy tak auto mi nie odpalało, sprawdzałem kilka razy czy jest olej bo moze nie ma i dlatego go odcina i zauwazyłem ze po wyjeciu bagnetu i sprawdzeniu oleju autko odpala za 1 razem... nie mam pojecia co to moze byc moze ktorys z Was sie domysla?

dzieki i pozdro



szpak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: pn lut 13, 2006 12:21
Lokalizacja: kędzierzyn

Post autor: szpak » czw kwie 05, 2007 13:12

a czy sprawdziłeś kable zapłonowe ,i nie sugeruj sie wygladem ja miałem kabelki baru wygladały pieknie ale przy odpaleniu zaraz gasł z gazem zapalał ,wymieniłem kabelki i super odpala



Awatar użytkownika
simens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 11:42
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: simens » czw kwie 05, 2007 13:48

1. kable
2. sklad mieszanki
3. silniczek krokowy
4. sprawdz wszystkie podcisnienia i wtyczki czy nie sa zasniedziale
5 swiece tez moga dawac taki efekt


VW JEST BOGIEM, PREDKOŚĆ NAŁOGIEM, TURBO ZABAWĄ A ROZWAGA PODSTAWĄ !!!

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » czw kwie 05, 2007 19:29

dzieki za wskazówki postaram sie sprawdzic, gdyby komus cos jescze przyszlo do glowy to prosze napiszcie

pozdro



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw kwie 05, 2007 19:58

Pisz jaki to silnik.
Jest następująca możliwość: Jeśli to 2E z 92 lub 93 to masz w nim tzw wtryskiwacz rozruchowy po prawej przy wtrysku (patrząc od przodu). Podaje benzynę przy zapalaniu zarówno na gazie jak i na benzynie. Działa tylko moment jak włączony jest rozrusznik. Auto zapala. Dalej paliwa brak bo spartolona instalka gazowa: nie łączy przekaźnik odcinający główne wtryskiwacze, ani gazu nie podaje. Jak sprawdzić? połącz przecięte kable od wtryskiwaczy głównych i próbuj zapalić na benzynie. Zapali to jesteś w domu. I wogóle zobacz czy w miejscu dolutowania kabelków od centralki gazowej do kabla wtryskiwaczy nie odlutowało się coś.

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2007 8:11 pm ]
Obrazek


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » pt kwie 06, 2007 13:08

silnik nie wiem jaki bo numery sa nieczytelne :/
jest to gti edition 2.0 8v z 1994 roku.



kemizo67
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 28, 2006 22:15
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: kemizo67 » pt kwie 06, 2007 14:49

miałem ten sam problem, zobacz tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=57671


pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 519 gości