Swap z PN na PL - problemy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » pn kwie 02, 2007 23:23

LCQ pisze:
chosen pisze:a nie mozecie poprostu wywalic krokowca ?? ja go mam odłączonego, wstawiony wąz z śróba regulacyjną i tym sobie ustawiam jałowe.
Ustawilem sobie 950 obt i gitarra, niema zandych zakłóceń.

Cześć podepne sie do tamatu ,ja mam 2E 2.0 8v ,i chciałbym zrobić taki wąż z śrubą ,dużo to roboty ????jak to sie robi itp??

Dzięki
BArdzo prosto. Jutro porobie foty.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Spab

Post autor: Spab » pn kwie 02, 2007 23:29

Wiecie co jak nie odpale go do konca swiat to normalnie bede go sprzedawal.........jak by ktos bym zainteresowany to oddam za jakies 5kafli plus masa dodatkow
spab



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » pn kwie 02, 2007 23:32

Spab pisze:jak by ktos bym zainteresowany to oddam za jakies 5kafli plus masa dodatkow
spab
a co ja mam powiedzieć jak już prawie rok walczę z tym swapem...;/ najgorsze jest to że nikt nie chce się w tym grzebać... ani mechanicy ..ani ludzie z tego forum którzy mają takie auta też nie pomagają... pytam na tym forum ale chyba najlepiej byłoby dać komuś kasę za przyjazd do mnie i za naprawę... sam nie wiem..


Mój golf

Miłość ożyła....

Spab

Post autor: Spab » wt kwie 03, 2007 08:51

No to ladnie wiesz ze ja juz mam dosyc tego samochodu tak wogule to juz sie od niego odzwyczailem bo widze go srednio raz na miesiac a od 6 stoi w warsztacie;(
Wogule to bym go sprzedal H z tym ze tam z 10tys jest wsadzone ale chyba juz wydoroslalem od tych tuningow i tym bardziej ze tydzien temu kupilem okazyjnie seata ibizke 95r ze wspoma elektryka i 1.4 motorkiem za 3500zl;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wracajac do gofra to on chodzil slicznie jak go typ przy wkladaniu na sucho odpalal czyli bez ody i podlaczonych czujnikow...to chodzil slicznie ale potem podlaczyl wszystkie czujniki tak powiedzial do tego zalal woda i od tego momentu masakra chodzil jak q.........

aha a czy ktos mi powie jak odlaczyc wtrysk poczatkowy bo moze to wina tego ze tak chodzi ze go nie odlancza powyzej tych 30 stopni??
THX



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt kwie 03, 2007 18:12

Spab pisze:od tego momentu masakra chodzil jak q.........
strasznie dziwne... może jakieś czujniki są walnięte...
Spab pisze:aha a czy ktos mi powie jak odlaczyc wtrysk poczatkowy bo moze to wina tego ze tak chodzi ze go nie odlancza powyzej tych 30 stopni??
z tego co pamiętam to raczej takich rzeczy się nie robi... bo niby jak odpalić potem silnik.. jak wtryskiwacze głowne zaczynają działać już po odpaleniu silnika... sam nie wiem...


Mój golf

Miłość ożyła....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 415 gości