ciężko chodzi kierownica

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

SIEKO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob sty 08, 2005 19:59
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

ciężko chodzi kierownica

Post autor: SIEKO » ndz kwie 10, 2005 21:45

kto wie jaka może być przyczyna ze ciężko chodzi kierownica i jak można ten problem usunąć,nawet koleś jak byłem ustawić zbieżność to powiedział ze za ciężko chodzi,ja regulowałem tą śrubką w przekładni ale nic nie dało nawet wykręciłem prawie całkiem i tez ciężko chodziło,ale jak jadę to normalnie odbija kto wie co to może być i jak temu zaradzić?



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pn kwie 11, 2005 01:13

moze masz pompe od wspomagania tylko ze ktos zdjal pasek



rakmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: śr lut 23, 2005 15:31
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: rakmk3 » pn kwie 11, 2005 07:51

własnie mozę masz u. kier. ze wspomą tylko że tą wspome masz nie podpiętą, jesli tak to kierownica faktycznie cięzko bedzie sie kręcić


MK III 1,8ABS full option

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » pn kwie 11, 2005 09:16

A jak nie ma wspomy albo jednak jest "podpięta", to b. prawdopodobne jest, że trafione są górne gumy pod kolumnami zawieszenia (poduszki z łożyskiem). U mnie też chodziło ciężko, przy okazji roboty przy zawieszeniu wymieniłem to to (łożysko było pordzewiałe i zapieczone), jest wyraźnie lżej (a wspomy nie mam).


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

SIEKO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob sty 08, 2005 19:59
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: SIEKO » pn kwie 11, 2005 23:14

raczej nie łozyska w amorkach bo są prawie nówki a wydaje mi sie ze to jednak przekładnia padnięta bedzie,bo mam luz na kiery tak z 1cm a patrzyłem na złoczenie krzyżakowe to o luzu na przegubach odz wewnącz auta chyba ze przy przekładni hehe czeka mnie rozbieranie układu kierowniczego



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości