Gaśnie podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

babylock
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 17:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: babylock » sob mar 31, 2007 11:29

Napięcie na przekaźniku nie na stykach zasilających pompę. Sprawdziłem ładowanie na ekumulatorze miałeś rację Paweł Marek jest 20V. Wymiana regulatora, czy to drogie? I czy to ma wpływ na gaśnięcie?

[ Dodano: 30 Mar 2007 17:44 ]
Dzisiaj wymieniłem regulator napięcia na nowy niestety to samo, napięcie powoli rośnie do 20V. Padły diody prostownicze a może sprzedali mi uszkodzony regulator sam już nie wiem. Podrzućcie jakiś pomysły bo chyba będę zmuszony jechać do serwisu.
_________________

[ Dodano: 31 Mar 2007 11:28 ]
Witam. Wszystko się wyjaśniło, to wina miernika. Jako że nie miałem na czym sprawdzić wskazań prądu stałego sprawdziłem miernik na 220V zmiennych z kontaktu. Wskazanie było prawidłowe ale dzisiaj przyjechał brat, ma też golfa i podłączyłem się pod jego alternator a tu napięcie jedzie do 20V wtedy wyjąłem akumulator i sprawdzam i co ..... tak jest napięcie leci na 20V miernik do du..... Jeden kłopot odpadł ale nadal nie wiem dlaczego samochód wyłącza się podczas jazdy. Wiem na pewno że nie wina pompy ani filtra, paliwa. Po tym jak zgaśnie i chcę go zapalić nie ma napięcia na przekażniku pompy, coś nie dopuszcza napięcia na styki zasilające przekaźnik. Czekam na pomysły i podpowiedzi bo inaczej to zostanie mi tylko elektryk (zaznaczam że przekaźnik wymieniłem na nowy).
_________________
babylock


babylock

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 578 gości