Zegar w obrotomierz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
4maly
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt gru 14, 2004 01:45
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Zegar w obrotomierz

Post autor: 4maly » śr kwie 06, 2005 12:25

Mam pytanko. Daloby rade przerobic zegar w obrotomierz w Mk II. Moze juz ktos cos takiego zrobil. Jezeli tak to fajnieby bylo jak podzieli sie swoimi pomyslamii. Mi sie wydaje ze moznaby taki myk wykonac podmieniajac orginalny obrotomierz za zegar.



Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bladiiik » śr kwie 06, 2005 12:53

jak podmienisz orginalny obrotomierz w miejsce zegara to wsdzystko bedzie dzialalo.tylko kup taki ktory bedzie pasowal do twojego silnika.sprawdz gdzies do ilu tys maja skale golfiki z takim silnikiem jak twoj


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

Sylvo23

Post autor: Sylvo23 » śr kwie 06, 2005 15:15

na allegro masz zegary z obrotomierzem,czy od golfa z silnikiem 1,3 czy 2,0 i tak beda pasowac,poprostu skala szybkoscomierza sie rózni ,ale pokazywac bedzie dobrze w mk3 mymieniałem cos takiego na zegary z gt i dzałaja jak złoto,a cena od 50-150złociszy



Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » śr kwie 06, 2005 15:53

dzialac dzialaja ale czy pokazuja dobrze predkosc ??


kto szybko jedzie tego wolno niosa

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » sob kwie 09, 2005 18:51

Tylko dowiedz się a najlepiej sam rozkręć kokpit i podpatrz czy masz jedną czy dwie kostki.... ja też mam ten dylemat mam zagarek a chcę mieć obr.. i też szukam... pozdrawiam i życze miłych i owocnych łowów...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zegar w obrotomierz

Post autor: blaade » ndz kwie 10, 2005 02:13

4maly pisze:Mam pytanko. Daloby rade przerobic zegar w obrotomierz w Mk II. Moze juz ktos cos takiego zrobil. Jezeli tak to fajnieby bylo jak podzieli sie swoimi pomyslamii. Mi sie wydaje ze moznaby taki myk wykonac podmieniajac orginalny obrotomierz za zegar.
Jeżeli masz autko z rocznika 91 to powinieneś szukać licznika z jedną wtyką. A pod licznikiem przebiegu dziennego masz napisany tzw. indeks prędkościomierza (np. 935 lub 950) - szukaj zegarów z takim samym indeksem.



arkangel

Post autor: arkangel » ndz kwie 10, 2005 12:42

hyper74 pisze:Tylko dowiedz się a najlepiej sam rozkręć kokpit i podpatrz czy masz jedną czy dwie kostki.... ja też mam ten dylemat mam zagarek a chcę mieć obr.. i też szukam... pozdrawiam i życze miłych i owocnych łowów...
ja jestes swezo po podmiance licznika z zegarem na licznik z obrotomierzem niestety mialem na jedna kosc a wymienilem na 2 kosci 2 dni sedzenia i sprawdzania co gdze idze kombinowania ale da sie zrobic niestety strasznie czasochlonne, no i wskaznik paliwa mi sie niechce podnosic :/ a niby podlaczony jest dobrze
pozdrawiam



clinc

Post autor: clinc » ndz kwie 10, 2005 15:31

ja własnie kupiłem sobie zegary z obrotomierzem do golfa III na allegro zmieniłem tarcze na białe, podswietlenie na UV wszystko działa jak ta lala... miałem pewne obawy ale teraz nie załuje pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 95 gości