[MK2 1.6] Pytanie o wskażnik ciśnienia doładowania

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Imbrykus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 192
Rejestracja: czw sty 05, 2006 19:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Imbrykus » ndz mar 25, 2007 19:49

Dr pisze:******* ten blow w dieslu...a takie cos ja stukanie przy wscisnietym sprzegle???juz mnie to denerwuje...to lozysko oporowe??
wciskaj sprzęgło do końca to nie będzie stukać :hmm:



Dr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 22, 2007 20:32
Lokalizacja: łomża

Post autor: Dr » ndz mar 25, 2007 22:08

ooooo ale ty sie czlowieniu znasz jak slepy na zegaru...sam sie wcisnij i nie pisz takich glupot albo idz se posiedz w samochodzie to ci przejdzie



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » ndz mar 25, 2007 22:21

nie ma sensu ladowac kasy w blowa w dieslu. lepiej sobie egt kupic. z tym stukaniem to nie wiem. szum to lozysko, ale stukanie :hmm:


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Dr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 22, 2007 20:32
Lokalizacja: łomża

Post autor: Dr » ndz mar 25, 2007 22:54

no centralnie odpalam silnik wszystko oki ladnie klekocze a jak wciskam sprzeglo to pyr i pyr juz nie mowie ze to glosnie ale juz mam uraz do tego dzwieku wiec ...gadlem wczesniej na forum z chlopakami i mowili ze lozysko ale wiem ze tak mozna jezdzic z tym ale nie mam ochoty tego sluchac heh ...jeszcze przejade sie do mechaniora bo tak rozkminiac to ciezko wydedukowac :crazy:

[ Dodano: 25 Mar 2007 22:55 ]
a co to te egt?



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pn mar 26, 2007 00:07

Dr pisze:no spust cisnienia wtlaczanego przez turbine po odpszczeniu pedalu gazu...te podgrzewajace sie cisnienie ktore po puszczeniu gazu tam sie znajduje blow tym zaworem wypuszcza je do atmosfery przy przyjemnym dzwieku syku:) a jak nie m blowa to chyba czujecie malutkie zmulenie przez 0,5 sec po wcisnieciu gazu???to cieple powietrze ktore tam sie znajdywalo...
jeszcze blow dziala pozytywnie na turbine nie hamujac ja tym powietrzem gwaltownie tylko pozwalajac jej sie krecic dopuki sama sie nie zatrzyma...to jest bloww:)
Dr pisze:szczerze mowiac to nie widzialem na wlasne oczy jak blow dziala w dieslu ale z tego co rozmawialem z gosciem z allegro to polecal mi wiec nie wiem...a w benzynie ladnie dziala to...nie ma roznicy czy w dieslu czy bezynie jak jest turbo bo tak samo pompuje powietrze ...w sumie nie wiem trzeba kogos przyczaic co ma i nie rozkminiac tu
Dr, poczytaj sobie gdzies czym sie rozni silnik diesla od benzynowego to moze nie bedziesz takich głupot wypisywał. :panna:


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Dr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 22, 2007 20:32
Lokalizacja: łomża

Post autor: Dr » pn mar 26, 2007 16:53

tego blowa to sobie mozesz zalozyc ale w ciagniku...wiem czym sie rozni co i jak wiec juz nie mam ochoty na to :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości