Zakrycie otworów technologicznych

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » czw mar 22, 2007 11:38

...a w miejscu za głośnikiem możesz przykleić kawałek maty APP. Tak jest największe ciśnienie wiec nie zaszkodzi :satan: . Jeszcze pare fotek poglądowych... Powodzenia w pracach. Ja też mam nowy klocek - montaż w weekend :okej: .


Pozdr :pub: .


...do moich PB też plastelinę dawali ale też nie wiem w jakim celu...


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » czw mar 22, 2007 12:29

Kiler, A jaka matę Ty przykleiles za głośnik? Twarda czy miekka? Do weekendu juz nie zdaze zamowic takiej maty :( A jak dam podwojna warstwe tasmy dekarskiej za glosnikiem to bedzie ok?

Klikajac w Twoj link myslalem ze sie podbuduje i bardziej zmotywuje do pracy, ale jak przewinalem stronke do konca to az sie przerazilem :) Jak to wszystko rozebrac i poskladac zeby nic nie stukalo i nie peklo :) Nie mam zielonego pojecia :) Ale odwaliles kawal dobrej roboty! Ja niestety nie mam dobrych warunkow w moim "garazu" dlatego czekam na dobra pogode. Nie lubie pracowac przy sztucznym swietle. Nie ma to jak praca na sloneczku :) Wszystko idealnie widac. Zdejmowanie podsufitki i naprawe szyberdachu mam juz za soba wiec z tym tez chyba sobie poradze. Pozyjemy....zobaczymy....

[ Dodano: 22 Mar 2007 11:31 ]
ulepie sobie "chlipka" z tej plasteliny i juz :) pozdrawiam i powodzenia!!! :pub:



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » czw mar 22, 2007 12:58

Halik82 pisze:Kiler, A jaka matę Ty przykleiles za głośnik? Twarda czy miekka? Do weekendu juz nie zdaze zamowic takiej maty :( A jak dam podwojna warstwe tasmy dekarskiej za glosnikiem to bedzie ok?

Klikajac w Twoj link myslalem ze sie podbuduje i bardziej zmotywuje do pracy, ale jak przewinalem stronke do konca to az sie przerazilem :) Jak to wszystko rozebrac i poskladac zeby nic nie stukalo i nie peklo :) Nie mam zielonego pojecia :) Ale odwaliles kawal dobrej roboty!
[ Dodano: 22 Mar 2007 11:31 ]
ulepie sobie "chlipka" z tej plasteliny i juz :) pozdrawiam i powodzenia!!! :pub:
Jeju jeju :smoke: , to nie moja instalka, to tylko tak Ci poglądowo dałem, robota z innego forum, żebyś miał się na czym kierować. Co do maty - podwójnie taśmy to też stosowany sposób, w każdym razie najbardziej w tym temacie pieścimy okolice głośnika. Co do rozbierania - jak masz pytania co do poszczególnych elementów - pisz, ale nie powinieneś być przerażony. Kumaty jesteś, po pytaniach widać, że chcesz to dobrze zrobić więc będzie git. Też szyber robiłem i 100 razy bardziej wole przeciągać kable :grin: . Zaczepów nie połamiesz jak będziesz wiedział co gdzie trzyma. Osłony progów lekko do góry ciągniesz i po sprawie. Naprawdę, nie ma się czym martwic.

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » czw mar 22, 2007 13:05

hehe, z taka ciekawoscia czytalem ta stronke, ze nie zauwazylem ze to nie Twoj opis :) W sumie to na poczatku sie zastanawialem dlaczego mitsubishi a nie golfik ale pozniej jakos o tym zapomnialem. Bolndyn ze mnie :crazy:

Jesli chodzi o podsyfitke to to jest rzeznia :) U szwagra w oplu zdejmowalem i trwa to 10 minut, a w golfie skomplikowli to maksymalnie. Ale jakos sie zrobilo i szyber dziala, choc nie ma okazji go urzyc :)



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » czw mar 22, 2007 22:43

Halik rob zdjecia, bedzie dla potomnych :D



Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » pt mar 23, 2007 08:39

tomyart, z checia bym zrobil ale nie mam cyfrowki :( Ale postaram sie zrobic aparatem w telefonie :) Musze jeszcze jedna rzecz sprostowac.W tym linku ktory podrzucił mi Kiler nie jest mitsubishi lecz lagunka :) Jestem ostatnio zakrecony :crazy:

oki, dzieki chlopaki za pomoc :pub:

w ten weekend działam :grin:

pozdrowionka



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » pt mar 23, 2007 15:48

Powodzenia, jak trafisz na jakis problem to pisz



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości