Przerywa, nie dostaje paliwa...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

larremu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 13, 2006 15:49
Lokalizacja: Ruda Śląska

Przerywa, nie dostaje paliwa...

Post autor: larremu » pn mar 19, 2007 09:39

Witam,

Dzieje sie mniej wiecej takie coś: pali bez problemu, pierwszy kilometr lub nawet dwa jedzie czasem normalnie, a później tak jakby paliwa nie dostawał. Ja mu gaz a on nie jedzie... Chyba że wcisne pedał w podłoge to wtedy sie zbiera, choć mułowato. Jak myślicie: świece, gaźnik czy zanieczyszczone paliwo?

THX


Pozdro for all "golfista`s"

widelec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt mar 13, 2007 14:25
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: widelec » pn mar 19, 2007 16:53

możliwe że trzeba wyrególować dawkowanie paliwa. sprawdź wcześniej ustawienie zapłonu może tylko to trzeba zrobić.



Kamilos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 03, 2007 21:14
Lokalizacja: Trzebiel/Czaple

Post autor: Kamilos » wt mar 20, 2007 15:57

Ja u siebie też tak miałem(silnik HK 1.3 gażnik zapłon z przerywaczem mechanicznym)objawiało sie to następująco:samochód normalnie odpalał ale podczas jazdy na niskich obrotach czasami przerywał po nagrzaniu w czasie jazdy silnik przestawał pracować ja mu gazu on nic wcisnąłem do podłogi troche lepiej,zaraz załapał i jechał ale przerywał jakby paliwo nie dochodziło.I okazało sie że to nie wina paliwa czy gażnika to była wina kondensatora na aparacie zapłonowym,był spalony przez co styki przerywacza sie nadpalały i nie było iskry.Sprawdz dobrze aparat zapłonowy jak masz elektroniczny to może coś ci siadło i czasami brak iskry.POZDRO.


kamilos

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości