predkosc max w SB

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » wt mar 20, 2007 11:56

vagin2, gość się pytał jaki ja mam silnik a ja się zapytałem jaki on ma. Coś kręcił że nie możliwe żeby tak się diesel zbierał ;)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
Kazimir
Grupa Wielkopolska
Grupa Wielkopolska
Posty: 131
Rejestracja: sob lut 17, 2007 22:24
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: Kazimir » wt mar 20, 2007 12:25

Witam

A ja mam pytanie o prędkość max. w Golfie Mk2 1,6 TD 1V .Ja najwięcej jechałem 150 km/h na autostradzie :bajer: :) z góry dzięki .
Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/188/194a0404a4064a2e.jpg[/img][/url]
i LOVE DRIVE :)

Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » wt mar 20, 2007 12:41

Kazimir, w 1V to raczej normalnie


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

vagin2

Post autor: vagin2 » wt mar 20, 2007 12:45

vw_vandal pisze:vagin2, gość się pytał jaki ja mam silnik a ja się zapytałem jaki on ma. Coś kręcił że nie możliwe żeby tak się diesel zbierał ;)
ok, ale jaki? f3p 1,8 na monowtrysku czy 1,7 f3n na pełnej szprycy? . znam wszystkie silniki r19 i wiem że wszystkie mają cholernie wielki potencjał , z tą że różnicą że kierowców renówek i golfów różni rozsądek jaki brak wykazują nie któzy golfiarze.



Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » wt mar 20, 2007 13:48

kierowców renówek i golfów różni rozsądek jaki brak wykazują nie któzy golfiarze.


Ja nie rozumiem o co temu człowiekowi chodzi!!!!!!!! Ten rozsadek to sie chyba nazywa zlom pod maska i nie mam czym dogonic VW Dwoch kolesi poszlo na scine Golf w dizelku wygrał co z reszta nie jest dziwne a ten tu pisze jakies durne wymówki o rozsadku


TDI rules

vagin2

Post autor: vagin2 » wt mar 20, 2007 13:54

Ja nie rozumiem o co temu człowiekowi chodzi!!!!!!!! Ten rozsadek to sie chyba nazywa zlom pod maska i nie mam czym dogonic VW Dwoch kolesi poszlo na scine Golf w dizelku wygrał co z reszta nie jest dziwne a ten tu pisze jakies durne wymówki o rozsadku
złom w rozumieniu twoje auto, ale to pominę. chodzi o to żę kierowcy golfów to często gęsto młode wysrostki i debile, a kierowcy renówek to ludzie stateczni którzy stawiają na konfort plus nie zawodność, nie wyobrażam sobie już jeździć tym stołkiem jakim jest golf, a przejechałem tym copem troche świata.



Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » wt mar 20, 2007 13:57

vagin2 pisze: kierowcy renówek to ludzie stateczni którzy stawiają na konfort plus nie zawodność
Ahahahahahahahahahahahaaa Ale masz fantazje dziadku


TDI rules

Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » wt mar 20, 2007 13:59

vagin2 pisze:a kierowcy renówek to ludzie stateczni którzy
... kierowcy renowek to stateczni prowokatorzy internetowi :) Nie potrafie zrozumiec, co chcesz osiagnac wypisujac tu takie rzeczy :)


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

vagin2

Post autor: vagin2 » wt mar 20, 2007 14:02

zaprzal pisze:
vagin2 pisze:a kierowcy renówek to ludzie stateczni którzy
... kierowcy renowek to stateczni prowokatorzy internetowi :) Nie potrafie zrozumiec, co chcesz osiagnac wypisujac tu takie rzeczy :)
to że małoletni golfiarze w copach 2 powodują najwięcej wypadków w polsce. starczy?



Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » wt mar 20, 2007 14:05

to że małoletni golfiarze w copach 2 powodują najwięcej wypadków w polsce. starczy?
A to jakas statystyka jest???????? Chyba szkoda postów na ciebie Znajdz sobie jakies forum renault czy jakie ty tam auta lubisz i pisz tam rozkoszne posty o tych zajefajnych autkach Zastanawiam sie tylko czy bedziesz mial z kim tam pisac bo 50letni dziadkowie to nawet kompa nie potrafia włączyć


TDI rules

vagin2

Post autor: vagin2 » wt mar 20, 2007 14:07

www.renault19.pl

kulturalni ludzie.



Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » wt mar 20, 2007 14:23

vagin2 pisze:to że małoletni golfiarze w copach 2 powodują najwięcej wypadków w polsce. starczy?
starczy :rotfl: z mojej strony EOT, ta dyskusja jest bezcelowa


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Awatar użytkownika
Kazimir
Grupa Wielkopolska
Grupa Wielkopolska
Posty: 131
Rejestracja: sob lut 17, 2007 22:24
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: Kazimir » wt mar 20, 2007 15:23

[quote="zaprzal"]Kazimir, w 1V to raczej normalnie[/quote

Dzięki za info. Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/188/194a0404a4064a2e.jpg[/img][/url]
i LOVE DRIVE :)

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » wt mar 20, 2007 16:23

vagin2 pisze:ok, ale jaki? f3p 1,8 na monowtrysku czy 1,7 f3n na pełnej szprycy? . znam wszystkie silniki r19 i wiem że wszystkie mają cholernie wielki potencjał
przecież napisałem 1.7B 90 KM
vagin2 pisze:z tą że różnicą że kierowców renówek i golfów różni rozsądek jaki brak wykazują nie któzy golfiarze.
Nie wiem czy to jest rozsądek !!! wyprzedzałem go przy 120 km\h a on ciągnął swoją skorupe do 145km\h kiedy ja go wyprzedzałem !!! zapiąłem 5 bieg i nara dziadku. Gość miał ok 45 lat. Tak mu gul skakał że jechał się pytać jaki mam silnik, a jak usłyszał że mam diesla to coś mamrotał pod nosem.

Na pewno pojechał do domu i renie porąbał siekierą ;)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości