Potrzebne fotki emblematu WOLFSBURG EDITION!!!

Szukasz zdjęcia auta na danych felgach, konkretnego modelu? To forum dla ciebie

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
jungu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 05, 2006 11:42
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: jungu » pn lis 13, 2006 20:42

wiecie co mam nie miłą wiadomość mianowicie lakierowane naklejki nie zdają za bardzo egzaminu ponieważ lakier przy odklejaniu naklejki pęka i nie ciekawie to wygląda.. hmmm. ale coś na to wymyśle ... moze naklejke nakleje najpierw na coś sztywnego (np folia do bindowania) a potem ją dopiero polakieruje... na koniec taśma dwustronna i w sumie powinno być git.. ale wytestuje i sie okaże moge również zalaminować naklejkę ale to daje ciut inne efekt zrobie jutro jedną na próbę to pokaże..Sly108 nie wiem narazie ile bedzie kosztować przesyłka bo nie byłem na jeszcze na poczcie i dopiero jutro bede miał troche czasu to podskocze.. narazie twoje zamówienie wynosi 28 zł (jeśli da się polakierować)+ koszt przesyłki pobraniowej a nie wiem jaki jest jej koszt.. ... mam również dostępną drugą wersję naklejek .. oto foty:
Obrazek
Obrazek
ta sama cena...



Awatar użytkownika
Patryyyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw sty 19, 2006 13:14
Lokalizacja: Czosnów/Warszawa/Nowy dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Patryyyk » pn lis 13, 2006 22:31

jungu pisze:a nie wiem jaki jest jej koszt.. ...
ok. 12 zł trzeba zawsze liczyć...


[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=224354[/url]

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/844/rrbaner.jpg[/img]

Sly108
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt gru 20, 2005 12:43
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Sly108 » pn lis 13, 2006 23:07

Jungu dla mnie tą poprzednią wersje naklejek z czarnym tłem. I jak sie nie da polakierować i nic nie wymyślisz to wyślij mi takie bez lakieru a ja okleje sobie je samoprzylepną folią przeźroczystą i też będzie ok. A tych 4szt. naklejek o średnicy 54mm to w takim razie mi nie lakieruj bo jak będe je kleił na lekko wypukłe kapsle od felg to mi lakier pewnie i tak popęka.



Awatar użytkownika
jungu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 05, 2006 11:42
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: jungu » pn lis 13, 2006 23:42

nie ma problemu Sly108 dla ciebie 6 sztuk o podanych wcześniej rozmiarach moge ja również zalaminować ... ale jak narazie to prace posuwają sie na przód z nowym pomysłem... jak wyjdzie to efekt bedzie o wiele lepszy ... jutro bede już wszystko (co do kosztów wysyłki i lakierowaniu) wiedział to ugadamy sie na PW


[img]http://i11.photobucket.com/albums/a161/jungu/MKIII.jpg[/img]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1374478&highlight=#1374478

Awatar użytkownika
juby
Forum Master
Forum Master
Posty: 1231
Rejestracja: wt lut 14, 2006 20:43
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

Post autor: juby » wt lis 14, 2006 00:58

jungu, lakier lakierem, ale na oryginale jest przyklejony plastikowy z przezroczystego tworzywa.


Frakcja Proud Member

Awatar użytkownika
PITERSON
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: wt sty 25, 2005 22:45
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: PITERSON » wt lis 14, 2006 00:59

Hmmm aż się też musze w to pobawić jak będe miał troche wolnego czasu :hmm:

Świetnie to wyszło! :pub:


Tak źle jeszcze nie było...
[img]
http://img374.imageshack.us/img374/8466/kolesie8pp.gif[/img]

Awatar użytkownika
jungu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 05, 2006 11:42
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: jungu » wt lis 14, 2006 08:34

wczoraj już sobie pokombinowałem i wydaje mi sie ze załatwiłem sprawę z lakierowaniem... a nawet lepiej wyszło niż lakierowanie bo emblemacik wygląda jak oryginał... bo na wierzchu też zrobiłem plastikowy materiał... minus taki ze bardzo długo schnie ... ale na efekt końcowy warto poczekać.. po 19 wrzuce fotke.... jak wygląda mój nowy patent



Sly108
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt gru 20, 2005 12:43
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Sly108 » śr lis 15, 2006 19:17

Jungu i co z tym twoim nowym patentem? Gdzie te fotki? Bo ja już sie nie moge doczekać tych emblematów.



Awatar użytkownika
jungu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 05, 2006 11:42
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: jungu » śr lis 15, 2006 20:35

eee nie stety ten patent nie wypalił... przyklejiłem folie grubą (taką do bindowania czy do drukarki) na klej przezroczysty polimerowy... na początku efekt był zaje...y ale po jakimś czasie zaczeły się pojawiać mikroskopijne pęcheżyki powietrza... poza tym to by schneło z tydzień... wieć jak narazie musze wymyśleć coś innego ... Sly108 to jak wysyłać Tobie te naklejki bez lakierowania czy chcesz poczekać az wymyśle cos innego? ... w sumie to po naklejeniu to mógłbyś sam polakierować bo naklejki później byś nie musiał odklejać i by lakier nie pękał przy wyginaniu... aha koszt wysyłki za pobraniem (priorytet) to 12.50 zł



Sly108
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt gru 20, 2005 12:43
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Sly108 » śr lis 15, 2006 22:13

Jungu ślij bez lakierowania. Dam sobie już z tym rade. Ale myśle że bez lakieru będzie ciut taniej?

[ Dodano: Sro Lis 22, 06 09:47 ]
Jungu jak tam moje naklejki?

[ Dodano: Czw Lis 23, 06 11:58 ]
Jungu naklejeczki doszły. Wszystko jest ok. Wielkie dzięki za towar i podziękowania za dodatkowe naklejki. Ta srebrna wygląda ciekawie.



Krystoperr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 02, 2010 23:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Krystoperr » czw cze 03, 2010 13:04

Witam. Temat widzę już trochę stary, ale może ktoś mi odpisze. Posiadam Golfa Gti 1,8 8v editon one. Chciałbym go skompletować jak najbliżej oryginału, potrzebuję informacji kto może mieć, ew dorobić naklejki na błotniki przednie. Ale też byłbym wdzięczny za zdjecia, jakie znaczki w tej wersji powinny się znalezc, na przednim grillu, na tylnym pasie, i i listwach bocznych. Mam tylko znaczek na masce silnika. Pozdrawiam


Krystoperr...

Awatar użytkownika
juby
Forum Master
Forum Master
Posty: 1231
Rejestracja: wt lut 14, 2006 20:43
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

Potrzebne fotki emblematu WOLFSBURG EDITION!!!

Post autor: juby » sob mar 03, 2012 00:56

jak masz na masce, to masz ogromne szczęście :bigok:
na gillu powinno być gti (lub gti 16V), pod tylną klapą znaczek VW na środku oraz Golf GTI pod prawą lampą, w listwach GTI,
poniżej jak mniej więcej powinno to wyglądać (brak naklejki edition one na masce)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Frakcja Proud Member

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję zdjęć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości