Lampy przednie clear red ringi, szukam zdjęcia.

Szukasz zdjęcia auta na danych felgach, konkretnego modelu? To forum dla ciebie

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
DjExit
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:45
Lokalizacja: Wałbrzych

Lampy przednie clear red ringi, szukam zdjęcia.

Post autor: DjExit » pt paź 26, 2012 22:33

Witam. Z okazji odnowienia lakieru w moim krwistoczerwonym MK3 "Pink Floyd" planuję wymienić stare i nudne jednokomorowe reflektory na takie cudeńka:
Obrazek Obrazek
Tak, wiem że ringi a'la BMW już wyszły z mody ale mi się bardzo podobają :D Czy ktoś ma czerwonego MK3 z takimi lampami (chodzi konkretnie o to co w nich najważniejsze, czyli czerwone "tło") albo potrafi takie znaleźć w internecie ? Bardzo mi zależy żeby zobaczyć czy efekt będzie warty ich ceny i chciałbym zamknąć temat jeszcze przed śniegiem :D Proszę o pomoc i opinie.


VW Golf MK3 TDI Pink Floyd 1Z++ 125KM/300Nm ---> VW Golf MK4 TDI Highline ARL (194KM 433Nm) Stage :satan: ---> ARL + GTB2060VKLR (247KM 508Nm) Stage :satan: :satan: ---> ARL + GTB2265VKLR + HF100 + Świątek + Big FMIC + Straight Pipe 3" = 320KM, 650Nm Stage: :satan: :satan: :satan: ---> Pewnie autokasacja

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=559688

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Lampy przednie clear red ringi, szukam zdjęcia.

Post autor: skaktus » pt lis 02, 2012 19:11

To są lampy FK pomalowane wewnątrz na czerwono - czy warto ? Wątpię. Świecą nędznie, notorycznie parują, ringi biorą 60W, więc w zimie na krótkich dystansach pobór jak przy dodatkowej żarówce.



Awatar użytkownika
DjExit
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:45
Lokalizacja: Wałbrzych

Lampy przednie clear red ringi, szukam zdjęcia.

Post autor: DjExit » ndz lis 04, 2012 22:52

Czerwone wnętrza to ich największy atut, idealne do mojego mk3 z odnowionym lakierem LY3D "Tornado Red" :D Ringi uzbroję w diody led zamiast żarówek i z 60W zrobi się 10. Z tego co wiem to parowanie to bzdura i dotyczy pojedynczych egzemplarzy a co do nędznego świecenia to nie rozumiem co masz na myśli. Skoro światła mają homologację to znaczy że strumień światła ma odpowiedni kształt i charakterystykę. I tak specjalnie dla tych świateł kupuje żarówki Osram Cool Blue a instalację elektryczną do świateł mam bez zarzutów, więc nie wysuwał bym pochopnie oskarżeń w stylu "Świecą nędznie".


VW Golf MK3 TDI Pink Floyd 1Z++ 125KM/300Nm ---> VW Golf MK4 TDI Highline ARL (194KM 433Nm) Stage :satan: ---> ARL + GTB2060VKLR (247KM 508Nm) Stage :satan: :satan: ---> ARL + GTB2265VKLR + HF100 + Świątek + Big FMIC + Straight Pipe 3" = 320KM, 650Nm Stage: :satan: :satan: :satan: ---> Pewnie autokasacja

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=559688

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję zdjęć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości