MK3 z lampami z linku

Szukasz zdjęcia auta na danych felgach, konkretnego modelu? To forum dla ciebie

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
bla.zej
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 168
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 17:33
Lokalizacja: z Polski

MK3 z lampami z linku

Post autor: bla.zej » pn lut 15, 2010 23:14

Posuzkuje trójek z tymi lampami :

http://moto.allegro.pl/item903251673_vw ... pl_lp.html

Wiem że to jakieś no-name, lecz homologacje mają (podobno) i całekiem ciekawie wygladają.

z góry dzięki.



Awatar użytkownika
Vytautas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: wt sty 05, 2010 16:23
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Post autor: Vytautas » pn lut 15, 2010 23:32

jak na mój gust to jakiś homemade, a że homologacja lamp jest na szkle reflektora (szkło wstawione od lampy clear) to mają homologację..

z fotek to znalazłem coś takiego (nie jestem pewien czy tam są szkla tylu clear)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


My White Lincoln -zapraszam do komentowania
viewtopic.php?p=3718229#3718229
-sprzedany

Awatar użytkownika
bla.zej
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 168
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 17:33
Lokalizacja: z Polski

Post autor: bla.zej » pn lut 15, 2010 23:43

Vytautas pisze:jak na mój gust to jakiś homemade, a że homologacja lamp jest na szkle reflektora (szkło wstawione od lampy clear) to mają homologację..

z fotek to znalazłem coś takiego (nie jestem pewien czy tam są szkla tylu clear)
No właśnie najbardziej mi chodzi o te szkła... Gdyby tak można było je przełożyć do seryjnych H4... chyba nie będzie problemu ?



Awatar użytkownika
Vytautas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: wt sty 05, 2010 16:23
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Post autor: Vytautas » pn lut 15, 2010 23:51

bla.zej pisze:
Vytautas pisze:jak na mój gust to jakiś homemade, a że homologacja lamp jest na szkle reflektora (szkło wstawione od lampy clear) to mają homologację..

z fotek to znalazłem coś takiego (nie jestem pewien czy tam są szkla tylu clear)
No właśnie najbardziej mi chodzi o te szkła... Gdyby tak można było je przełożyć do seryjnych H4... chyba nie będzie problemu ?
lampy przecież mają taki sam kształt, wiec wystarczy dorwać szkła tylu clear odkleić normalne i wkleić czyste... plug&play ;)


My White Lincoln -zapraszam do komentowania
viewtopic.php?p=3718229#3718229
-sprzedany

Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » wt lut 16, 2010 00:01

Vytautas pisze:wiec wystarczy dorwać szkła tylu clear odkleić normalne i wkleić czyste... plug&play
Niebardzo bo szkło ryflowane jest nie dla widzimi sie tylko ma zadanie kierowac strumień swiatła i go rozpraszac założysz do orginalnej lampy gładkie szkło to bedziesz miał światło jak z latarki punktowe tutaj w tych musi byc dostosowany odbłyśnik do gładkiego szkła.


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=106888]Mój czerwony Golfik[/url][/size][/b]

Zapraszam vw maniaków z podkarpacia równiez na forum - http://www.vag-podkarpacie.pl

Awatar użytkownika
Vytautas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: wt sty 05, 2010 16:23
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Post autor: Vytautas » wt lut 16, 2010 00:05

Misiek_B pisze:
Vytautas pisze:wiec wystarczy dorwać szkła tylu clear odkleić normalne i wkleić czyste... plug&play
Niebardzo bo szkło ryflowane jest nie dla widzimi sie tylko ma zadanie kierowac strumień swiatła i go rozpraszac założysz do orginalnej lampy gładkie szkło to bedziesz miał światło jak z latarki punktowe tutaj w tych musi byc dostosowany odbłyśnik do gładkiego szkła.
owszem, miałem na myśli stronę fizyczną tej operacji


My White Lincoln -zapraszam do komentowania
viewtopic.php?p=3718229#3718229
-sprzedany

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję zdjęć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości