mk2 potrzebuje komory silnika ladnie zrbione nie clean ;)

Szukasz zdjęcia auta na danych felgach, konkretnego modelu? To forum dla ciebie

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Piterr9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw maja 21, 2009 19:25
Lokalizacja: Biesiekierz/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Piterr9 » pn sty 04, 2010 21:06

a jak zrobię taką polerkę to co ile bede musiał poprawiać ??


Moja dziewczyna jest zazdrosna o mojego mkII :) Uważa ,że poświęcam mu wiecęj czasu niż jej :)

Awatar użytkownika
Michaś_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 876
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 18:47
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Michaś_ » wt sty 05, 2010 13:05

Piterr9, to zależy jak będziesz dbał, najlepiej poszukaj sobie na forum temat odnośnie polerowania np: felg tam dużo ludzi się wypowiada na ten temat


Obrazek

Awatar użytkownika
Piterr9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw maja 21, 2009 19:25
Lokalizacja: Biesiekierz/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Piterr9 » wt sty 05, 2010 18:35

aha dziex


Moja dziewczyna jest zazdrosna o mojego mkII :) Uważa ,że poświęcam mu wiecęj czasu niż jej :)

Awatar użytkownika
hob3k
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 15, 2008 20:16
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Post autor: hob3k » wt sty 19, 2010 16:43

Witam ;) ja sie przyłącze do tematu :) Ma ktoś zdjęcie cleana pod maską mk2 silnik 1.6 ? :D


Obrazek
Obrazek

PIASKUJE RÓŻNE RZECZY !

Awatar użytkownika
Piterr9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw maja 21, 2009 19:25
Lokalizacja: Biesiekierz/Koszalin
Kontakt:

ocynk

Post autor: Piterr9 » wt sty 19, 2010 18:48

oddałem do ocynkowania moja komorę od pf :) nawet ładnie wyszło można to dopieścić jakoś? Obrazek
Ostatnio zmieniony wt sty 19, 2010 19:10 przez Piterr9, łącznie zmieniany 3 razy.


Moja dziewczyna jest zazdrosna o mojego mkII :) Uważa ,że poświęcam mu wiecęj czasu niż jej :)

Awatar użytkownika
charubin18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: wt paź 28, 2008 13:35
Lokalizacja: kolno

Post autor: charubin18 » czw sty 28, 2010 13:05

a jak sie kryje te elementy silnika chromem?? mozna kupić taką farbe??


http://datingsidorsingel.com/

Awatar użytkownika
robal264
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: pn lis 28, 2005 22:46
Lokalizacja: Małkowice
Kontakt:

Post autor: robal264 » czw sty 28, 2010 17:21

charubin18, dajesz do chromowania ale ja nie znam sie zbytnio slyszalem tylko zeby sie dobrze trzymalo to trzeba dac najpierw warstwe miedzi a pozniej chrom ale ile w tym prawdy to musialbys na necie poszukac ;) farba za 20zl na spray to shit mozesz dac sobie spokoj ona nawet kolo chromu nie stala ';)

Piterr9 trzeba bylo pomyslec o dopieszczeniu przed oddaniem i wygladzic ja papierem sciernym ;)


MK2 GTi By Robal
viewtopic.php?f=62&t=45067

Obrazek

Awatar użytkownika
Piterr9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw maja 21, 2009 19:25
Lokalizacja: Biesiekierz/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Piterr9 » czw sty 28, 2010 18:18

wiem wiem te rysy zostaną:( ale myślałem nad jakimś mleczkiem. a ocynk jest doby na takie rzeczy??


Moja dziewczyna jest zazdrosna o mojego mkII :) Uważa ,że poświęcam mu wiecęj czasu niż jej :)

dekoder
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: pn lip 16, 2007 22:54
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: ocynk

Post autor: dekoder » śr lut 24, 2010 22:32

Piterr9 pisze:oddałem do ocynkowania moja komorę od pf :) nawet ładnie wyszło można to dopieścić jakoś? [url=http://images38.fotosik.pl/246/7942a69f11d6faf3m.jpg]Obrazek[/URL]

Ponownie bym to dał do galwanizera, niechby zdjął wszystkie warstwy do surówki, potem to pokrył grubszą warstwą mosiądzu lub miedzi, potem spolerował na gładź i ponownie pokrył (przy czym tam ta odma musi mieć dość dobry przelot - siatka - wiec bym to wymontował a potem ponownie wgrzał lub wspawał...

następnie miedziowanie, niklowanie, chromowanie i zabezpieczenie bezbarwnym wysokotemperaturowym lub bez zabezpieczenia:D

(nie pomiń niklowania :D bezie dobra warstwa i lepiej się będzie trzymało)


Przemek
-----------------------------
SZUKAM:
zdesi przód i tył z GTI w idealnym stanie, BBS 20jahre lub podobne 15-16", Foteli RECARO do mojego MK3 5D - najchętniej grzane, Climatronica z mk3 lub mk4 (części lub zestaw)

Awatar użytkownika
Michaś_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 876
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 18:47
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Michaś_ » czw lut 25, 2010 09:47

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
cookies
Forum Master
Forum Master
Posty: 1808
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 20:52
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: cookies » czw lut 25, 2010 17:03

A ma ktoś moze fotki MK3 z 1.4 AEX :crazy: :crazy:



dekoder
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: pn lip 16, 2007 22:54
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Hmmm

Post autor: dekoder » czw lut 25, 2010 22:19

A ja bardzo chętnie pomogę zrobić taki porządek :) :bigok: Fajnie jest coś takiego tworzyć

Tak ostatnio z kolegą zastanawiamy się czy nie podjąć tematu otwarcia warsztatu gdzie wykonywalibyśmy modyfikacje, odnawiali, remontowali różne wózki, oczywiście potrzebne jest miejsce, sprzęt, i załoga - ale na początek, aby sprawdzić swoje umiejętności i możliwości planujemy zająć się jego seicento z turbo (może ktoś przed zimą widział żółte ganiające po warszawie 130 konne seicento ?)

Sam chcę po zbudowaniu domku zrobić ze swoim mk3 podobne czary mary :D :food:

Razem z tym kolegą mamy dostęp do galwanizera, mamy dobrego blacharza i lakiernika, do tego znajomego speca od modyfikacji silników jak i człowieka który pospawa dowolny wydech i kolektory z kwasówki i alu, znam też człowieka który wykonuje od zera elementy z laminatu, do tego mam dostęp do źródeł włókna szklanego i węglowego, kogoś od tapicerki znajdziemy na forum myślę, mamy też znajomości w dwóch dobrych i znanych firmach zajmujących się tuningiem i poprawianiem osiągów, w tym strojenie i modyfikacje ECU, ja sam zajmuję się elektroniką, robotyką, automatyką, elektryką i mechaniką - mogę pomóc w pracach koncepcyjnych, rozłożeniowych i złożeniowych, zaprojektować elementy elektroniki, pomóc coś zmodyfikować, naprawić, buduję też wiązki od zera z wykorzystaniem bardzo dobrej jakości materiałów na podstawie schematów i wskazań do modyfikacji lub na podstawie starych uszkodzonych wiązek, chętnie pomogę też przy modyfikacjach liczników, instalacjach i naprawach alarmów, immobilizerów i innych blokad (mój ojciec od 16 lat się zajmuje tą branżą, a ja razem z nim to rozkręcałem), chętnie pomogę w Audio i CB, mam dostęp do hurtowni sprzętu komputerowego i elektronicznego, w tym do pewnych marek sprzętu Audio :) :pub:

Dodam tylko, że wszystko to w czasie wolnym, bo na co dzień pracuję jako wdrożeniowiec w zespole rozwoju systemów teleinformatycznych jednej z dużych firm w warszawie, ale czas jest :) i wszystko da się ustalić.

Może ktoś zainteresowany takimi "zabawami" ?

Czego nam brakuje: garażu, podnośnika lub kanału, doświadczonego mechaniora, plastyka lubującego się w samochodach, aby potrafił przelać na papier to co nam się zrodzi w głowach :) i miło jakby lepiej niż poprawnie posługiwał się aerografem, oraz potrafił to co w głowie i na kartce przenieść na karoserię pojazdu :)

Ktoś zainteresowany ?


Przemek
-----------------------------
SZUKAM:
zdesi przód i tył z GTI w idealnym stanie, BBS 20jahre lub podobne 15-16", Foteli RECARO do mojego MK3 5D - najchętniej grzane, Climatronica z mk3 lub mk4 (części lub zestaw)

Awatar użytkownika
Vytautas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: wt sty 05, 2010 16:23
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: Vytautas » czw lut 25, 2010 22:32

dekoder pisze: Czego nam brakuje: garażu, podnośnika lub kanału (...) plastyka lubującego się w samochodach, aby potrafił przelać na papier to co nam się zrodzi w głowach :) i miło jakby lepiej niż poprawnie posługiwał się aerografem, oraz potrafił to co w głowie i na kartce przenieść na karoserię pojazdu :)

Ktoś zainteresowany ?
jak otwieracie biznes w szczecinei to tak :P


My White Lincoln -zapraszam do komentowania
viewtopic.php?p=3718229#3718229
-sprzedany

dekoder
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: pn lip 16, 2007 22:54
Lokalizacja: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Hmmm

Post autor: dekoder » czw lut 25, 2010 22:46

Vytautas pisze:
jak otwieracie biznes w szczecinei to tak :P
Niestety... warszawa i okolice wchodzą w grę, Szczecin ciutkę za daleko ... ale współpraca nie wykluczona ;) :bigok:

Ktoś jeszcze ? :) Zapraszam


Przemek
-----------------------------
SZUKAM:
zdesi przód i tył z GTI w idealnym stanie, BBS 20jahre lub podobne 15-16", Foteli RECARO do mojego MK3 5D - najchętniej grzane, Climatronica z mk3 lub mk4 (części lub zestaw)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukuję zdjęć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości