Passeratti cow

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

wiorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr lut 11, 2015 23:08

Passeratti cow

Post autor: wiorek » śr lut 11, 2015 23:40

Witajcie,

chciałem Wam przedstawić mój rozpoczynający się projekt Passata B5 1.6 benz + lpg z 1998 roku. Mocy brakuję mi bardzo ale chodzi mi po glowie co raz czesciej 1.8t , ale to na przyszly sezon jesli auto zostanie u mnie. Passata kupilem we wrzesniu okazyjnie za 7tys, od znajomego tescia, ktory mial go bardzo dlugo, zalozyl gaz w sierpniu, wymienil rozrzad itp :) Na wyposazeniu nie posiada nic konkretnego oprocz klimatyzacji i 2 przednich elektrycznych szyb, alarmu, centralnego zamka.

Wpadlem na pomysl dosc nietypowego design'u , chcialem aby wpatrywaly sie w niego oczy i zwracal uwage, wiem ze jest dosc kontrowersyjny ale mam nadzieje ze chociaz komus sie spodoba.

Plany na ten sezon, założenie 18 calowych bucików w kolorze zielonego militarnego matu :okej: które kupiłem od znajomego firmy Avez szprychowane + oponki za , na nastepna wyplate grill przedni bez znaczka, przod w dol, nowy wydech, uzupelnienie plam na aucie, tylne szyby przyciemnione folia w kolorze auta, pomalowanie zaciskow w kolorze auta. Kilka zdjęć, proszę o komentarze i ew. pomysły. A i najwazniejsze, chciałem zrobic jasny srodek z zegarem z fl, skora z fl, srodkowym tunelem z miejscami na kubeczek z fl + boczki ( dach mam w kremie ) . Co Wy na to ? Bedzie jakos wygladalo ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


PozdraVWiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości