A3 1.8T 180KM - Olsztyn

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
r4d3oN
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pt maja 04, 2012 17:19
Lokalizacja: Olszyn / Górowo Iławeckie
Kontakt:

A3 1.8T 180KM - Olsztyn

Post autor: r4d3oN » sob mar 09, 2013 11:03

Witam, golfa nie posiadam ale dosyc czesto przebywam na waszym forum (malo pisze ale duzo czytam) wiec przedstawiam moje Audi A3 8L 1.8T 180KM AJQ wersja Ambition z 1999r. a więc trochę z przedlifta trochę z polifta z przewagą dla przedlifta :D
Przebieg w tej chwili około 170kkm (dziadek z Wermahtu jeździł do kościoła i na cmentarz :D)

Wyposażenie:
- ABS, ESP
- Climatronik
- Pełny FIS (wymagający już regeneracji)
- Centralny zamek na pilota
- Elektryczne szyby, lusterka
- Szyberdach
- Grzane siedzenia

Auto kupiłem w dosyć agresywnym wioskowym "tuningu" typu dokładki zderzaka, progi itp, znaczek S3 na grillu :D z tych złych rzeczy został tylko dziwny spojler na tylnej klapie, którego na wiosnę się pozbędę.

Z rzeczy, które planuję jeszcze zrobić:
- lampy tył polifty i przód jak będzie zbędna kasa
- zmiana tylnej klapy (done)
- zmienić grilla na poliftowego
- lusterka na czarny mat potraktować plastidipem

Podnoszenia mocy nie planuje ponieważ siedzi tam już jakiś wirus i całkiem dobrze to jeździ. Audi służy mi głownie jako środek transportu do pracy dlatego zdecydowałem się na montaż LPG ma być przede wszystkim ECO a przy dobrym dobraniu podzespołów może być i szybko i tanio a więc pod maską siedzi sterownik STAG 4+, HanaH2000 niebieska, AC-R01. Ponad wygląd stawiam stan techniczny więc auto ma działać a poźniej wyglądać. Na bieżąco wymieniam wszystkie części eksploatacyjne i zalewam olejem Motul X-clean 5w-40 którego od wymiany NIE DOLEWAM ani grama :) Na lato a3 stoi na felgach KESKIN KT4 17" oponki to japonki Toyo Proxes T1R 225/45/17. Idealnie byłby profil 40 lub 35 ale przy dojazdach 100KM dziennie do roboty i przy stanie naszych warmińskich autostrad 45 jest jakimś tam kompromisem. Jakbym przeprowadzał jakieś mody będę tutaj to opisywał.

[CENTER]Obrazek

Obrazek

Obrazek[/CENTER]



Awatar użytkownika
W&M-PITER
niskamiska.pl
niskamiska.pl
Posty: 510
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 17:04
Lokalizacja: Olsztyn

A3 1.8T 180KM - Olsztyn

Post autor: W&M-PITER » pt cze 14, 2013 12:57

Co tu taka cisza w temacie? Działasz coś w aucie, czy od ostatniego spotu nic się nie zmieniło? :bajer:


SPRZEDAM RADIO GAMMA V + ODTWARZACZ CD STAN BDB + kostka na wyjście do wzmacniacza
Sprzedam Tanio : BRA Golf IV Boczki czarne bez elektryki 5d stan idealny
:dzida: :dzida: :dzida: :dzida: :dzida:

Awatar użytkownika
r4d3oN
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pt maja 04, 2012 17:19
Lokalizacja: Olszyn / Górowo Iławeckie
Kontakt:

Re: A3 1.8T 180KM - Olsztyn

Post autor: r4d3oN » ndz gru 01, 2013 16:28

Audi jest już sprzedane :( teraz bujnam się vw passat b5fl 1.8t więc temat do zamknięcia



Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości