[ Vw Polo 86c mkII] KJS, + german style by Ogór

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

ERforceOne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 22:29
Lokalizacja: Szamotuły

[ Vw Polo 86c mkII] KJS, + german style by Ogór

Post autor: ERforceOne » czw wrz 13, 2012 21:36

- Marka:Volkswagen
- Model:Polo 86c
- Rok produkcji:1994
- Kolor:Czarny mat
- Pojemność:1.0
- Moc:45
- Silnik: seria
- Wyposażenie:Fotele kubełkowe,czarna podsufitka, obrotomierz,zegarek

MODYFIKACJE:
- Car Audio:Radio z wejściem:usb ,jack , sd, tuba basowa Tonsil
- Felgi:stalowe 13'' 4x 100 z bmw e 28 przód 5 cali tył 7 cali
- Opony:przód Goodyear Eagle Touring 165/55/13 tył Pirelli P6n 175/50/13
- Zawieszenie: przód Ta Technix , tył M-technix + sprężyny czerwone Ta Technix przód - 60 tył -40 :okej:
- Opis zewnętrzny: Lakier czarny mat, przedni lewy błotnik i część maski goła blacha pokryta lakierem bezbarwnym, złoty napis " plastick is not fantastick" przezroczyste kierunki, dokładka przedniego zderzaka własnego pomysłu, grill bez znaczka, halogeny Hella, tylny zderzak z wersji GT
- Wnętrze: Wywalona tylna kanapa,przedłużona gałka zmiany biegów, rozpórka tylnych kielichów , pasy szelkowe poza tym fabrycznie :-x .
-Silnik: tłumik przelotowy ze strumienicą, tłumik końcowy to wybebeszona pucha z Fiata 125p, dolot powietrza z kwasówki zakończony filtrem stożkowy

Polówke kupiłem rok temu w fatalnym stanie blacharskim i mechanicznym , zarznięty silnik 1.3 55 km zastąpiłem zdrowiutkim 1.0 45km jednak z góry zakładałem że samochód kupuje do zabawy na KJSach i superoesach oraz jako tkz dupowóz a nie jako perełkę z której będę robił wóz na niedziele. Modyfikacje rozpoczęły się od wyspawania podłogi w czym pomógł mi brat,obecny tutaj czestervr6.Następnie wsadziłem aktualne zawieszenie sportowe poza tylnymi amorkami które dokupiłem na pczątku tego sezonu.Obrazek
Kolejną modyfikacją było założenie sprzedanych juz felg firmy Artec w rozmiarze 15, 7,5'' oraz pomalowanie ich na biało. Felgi okute były w opony Continental 175/45/15 , do tego dołączył przezroczyste kierunki i maska w stylu rost. Zwieńczeniem modyfikacji był gril bez znaczka. Tak przejeździłem cały poprzedni sezon, zdjęcie poniżej przedstawia ówczesn wyyglad auta kolejno na 1 zdjęciu polo w kilka dni po zakupie z zamontowanym już zawiasem, polo nocą i polo z rostem.
ObrazekObrazek
Obrazek


Z początkiem tego sezonu nadszedł czas na zmiany felgi zostały polakierowane na różowo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jednak niedługo potem je sprzedałem i nabyłem stalówki z BMW e28 i polakierowałem je na złoto.
Obrazek
Kolejną zmiana byla zmiana czarnego lakieru na Czarny mat strukturalny
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Ostatnio natomiast wykonałem dokładke własnego pomysłu z 2 zderzaka,zamontowałem halogeny oraz wyszlifowałem błotnik i maskę, tak prezentuje się Polo aktualnie
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Samochód jest użytkowany na co dzień jak i sportowo na Torze Poznań i KJSach dla tego nie planuję drogich i efektowych modyfikacji ani też nie aspiruję do żadnego z elitarnych działów po prostu chcę podzielić się tym co mam:)) pozdro!
Plany na najbliższy okres : ofoliowania na żółto halogoenów, odświeżenie felg i szachownica na dachu


Nisko i z klasą

Awatar użytkownika
skooterek
VAG for life
VAG for life
Posty: 383
Rejestracja: śr lis 22, 2006 16:32
Lokalizacja: Wrocław/Legnica
Kontakt:

[ Vw Polo 86c mkII] KJS, + german style by Ogór

Post autor: skooterek » pt wrz 14, 2012 08:46

oj miałem kiedyś taką polówkę - dobrze ją wspominam. Życzę bezawaryjnej jazdy. Na przod 7cali na tył dałbym 8cali felunie. Będzie fajnie szeroko.


Golf mk2 1.6 D bez T --- jest
Audi A4 Avant S-line 2.6 V6 --- był
Golf Mk2 Ogień i Lód czyli Fire & Ice --- był
Polo 86c 2F 1.3 (55KM) --- był
Audi A4 Avant 1.8T (150KM) --- był
Golf Mk3 2.0 (115KM) 20 Jahre --- był
Golf Mk3 1.8 (75KM) --- był

ERforceOne
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 11, 2012 22:29
Lokalizacja: Szamotuły

[ Vw Polo 86c mkII] KJS, + german style by Ogór

Post autor: ERforceOne » pt wrz 14, 2012 09:01

też o tym myslalem, ale te fele z tyłu mają za szeroki rant, i ogólnie są troszkę za szerokie przez co karykaturalnie to wyglada jak offroad po założeniu na przód :grin: ale postaram się coś z tym zrobic tylko musze zakupic 2 sztuki jeszcze takie jak na tyle bo aktualnie mam 4 sztuki 5 calowych i 2 sztuki 7 calowych :jezor: pozdro :pub:


Nisko i z klasą

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości