Alhambra 99' AFN by RyKa

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
RyKa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 602
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:17
Lokalizacja: PGS
Kontakt:

Alhambra 99' AFN by RyKa

Post autor: RyKa » czw lip 05, 2012 16:45

WITAM!
Na forum jestem dość długo, przedstawić chciałem nowy nabytek. Ale najpierw o tym co było i jest nadal.
MKIII Variant cały czas w moich rękach (Już 5 lat) i jak na razie nie mam zamiaru sprzedaży, tu link do golfa: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... hilit=ryka" onclick="window.open(this.href);return false;
We wrześniu 2011r wpadł w ręce Jeep Grand Cherokee Limited (WJ) 2000r z niestety niezbyt dobrym silnikiem 3,1TD (VM)
http://imageshack.us/photo/my-images/88 ... 07250.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jednak długo nie pojeździliśmy z żoną bo w połowie czerwca br. autko sprzedałem. Jedyny plus to wyposażenie i frajda jazdy 4x4 zimą.

Szukałem czegoś "typowego", m.in. Passata B5FL, Toledo II, Octavia oraz coś z trojaczków, czyli Sharan Galaxy Alhambra.
Za dużo by pisać...
W trakcie poszukiwań trafiła się Alhambra. No i jest.
Marka: Seat
Model: Alhambra
Silnik: 1,9TDI AFN
Moc: 110 PS
Wyposażenie: 4xairbag, el.szyby, el.lusterka, klimatyzacja, c.zamek, immo, 7 foteli

Autko kupione w piątek (29.06.12r), dzisiaj odstawione do mechaniora na wymianę rozrządu, oleju i filtrów.
Planów w sumie brak bo to rodzinne auto, jedynie zmiana felg na alu 16" no i pozbycie się tego pseudo drewna w środku.
Fotki jeszcze z ogłoszenia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


OCEŃ MOJEGO VARIANTA :
viewtopic.php?t=111720" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Resp
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 21:39

Alhambra 99' AFN by RyKa

Post autor: Resp » czw lip 05, 2012 17:58

Rodzinne nie rodzinne :P gleba, ładne koło na dystansach, wywalić hak i oznakowanie, przyciemnić szyby do tego smoked front i będzie syty vanik :bigok:



Awatar użytkownika
~A~r~O~
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:50
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Alhambra 99' AFN by RyKa

Post autor: ~A~r~O~ » ndz lip 08, 2012 17:58

popieram kolege dodal bym jeszcze programik zeby wyprzedzac bylo bezpieczniej co jest wazne w rodzinnym aucie :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości