SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: Słowiu » sob mar 15, 2014 12:01

Widziałem.Cena zaporowa.Ale nie ma Bose jak mój i nie wiadomo ile jaśków.W TOS jest ładne ale 2,5 ;/


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: kurczepieczone » sob mar 15, 2014 16:36

2,5 nie jest takie straszne, jeśli się dba. Ale wiadomo, że nie jesteś w stanie wiedzieć jak dbali poprzednicy. Ja swego czasu myślałem o takim 2,5 w quattro z padniętymi wałkami i swapowaniu na 2,5 BAU. Ale chyba już jestem za stary na takie zabawy ;)



Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: Słowiu » sob mar 15, 2014 17:49

Ja tak samo uważam dlatego szukam czegoś bezawaryjnego.I nie wiem czy znowu nie pójść w V6 ale z gazem,to są wspaniałe silniki jak dla mnie,jakbym znalazł w takim stanie jak miałem to bym się skusił.Warunek to quattro i S Line :food: Zdaje sobie sprawę że będzie ciężko ale nie spieszy mi się,jest wiosna,mam jeszcze rower a jak trzeba będzie do Kobity jechać to jest i motor :los2:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

kamien85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: wt paź 14, 2008 20:15
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: kamien85 » wt mar 18, 2014 12:50

Szkoda autka bo widać że było zadbane i wyposażenie bogate.
Szukaj 2.8 V6 bo róźnica w spalaniu nie duża a pare dodatkowych koni czuć pod nogą :-)

Warto dodać, że w B5 nie było czegoś takiego jak S-line.
S-line pojawiło się dopiero od modelu B6 i to dopiero w połowie produkcji :-)



Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: Słowiu » pt mar 28, 2014 22:45

Temat do zamknięcia. Audi zrobiło papa i będzie jeździć po Radomiu teraz


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Re: SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: Craash » pt mar 28, 2014 22:48

Słowiu pisze:Temat do zamknięcia. Audi zrobiło papa i będzie jeździć po Radomiu teraz
Handlarz naprawi i za 2 tygodnie będzie na allegro bezwypadkowa malina. :D


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW E93 320i
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

SłoVWiowe Audi A4 B5 Avant V6 Q S-Line

Post autor: Słowiu » wt mar 10, 2015 22:41

Robię odkop ponieważ...kupiłem znów A4 FL :D Tym razem sedan ale opcja ta sama i co najważniejsze motorownia też :food: Obrazek


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości