CoRRado by ~GTH~

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Bartaas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob sty 26, 2008 19:23
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Post autor: Bartaas » sob sty 26, 2008 19:33

Corrado jest piekne nawet bez tuningu :D. Zycze powodzenia pokaż co z tym zrobissz :D :bigok:



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » sob sty 26, 2008 20:09

nie da rady mniej tej szpachli ??

zderzaczek mi sie podoba :)


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » sob sty 26, 2008 21:41

Ale co masz do szpachlu, cos z nim nie tak?? :) To male sprostowanie bo widze malo wiesz ;) , szpachel sam w sobie nie jest zly, zreszta po to jest stworzony, ja robie tylko i wylacznie na materialach najlepszej jakosci to po 1, po 2 na tym corrado szpachel gonil szpachel juz wczesniej, zrywalem calosc, czyszczone odpowiednio, nastepnie podklad antykorozyjny na bazie fosforanow, podklad 2K i dopiero szpachel, nie ma prawa sie tam nic dziac a wogole pekac :) po 4 pokaz mi takiego blacharza ktory zrobi cos podobnego bez szpachli, nie jest to mozliwe ;) Po 4 jezeli chce sie cos dobrze zrobic to trzeba szpachlowac w etapie koncowym po calosci, cienka warstwa tez nie jest zla ( robie na codzien auta, zreszta wszystko co z nimi zwiazane) Jakbys mial wiecej pytan pytaj smialo :chytry:



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » sob sty 26, 2008 23:08

poprostu na fotkach przy klamkach niewiem czy to kwestia fotki czy takie złudzenie wydaje mi sie ze jest tam nawalone duzo tej szpachli

ale widze ze wiesz co robisz to moge tylko kibicowac masz racje jestem laikiem i dla mnie tego jest tam duzo nie mowie oczywiscie o małej ilosci do korygowania bo ona jest zrozumiała

jeszcze prosze przemysl ta maske ona tu nie pasuje

reszta jest fajna jak bende miał pytania z przyjemnoscia sie odezwe

powodzenia w pracach sledze temat :bajer:
Ostatnio zmieniony sob sty 26, 2008 23:10 przez Fido_dido, łącznie zmieniany 1 raz.


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » ndz sty 27, 2008 00:51

Powiem tak, mam w planach w przyszlosci powrocic do normalnej seryjnej maski, ale to tylko w przypadku jezeli sie nie sprawdzi jak oczekuje... A teraz kilka nowych zdjec:

Spasowanie tylnego zderzaka z reszta auta, efekt zadowalajacy :) :
Obrazek
Przygotowany nowy otwor pod wydech bardzo ladnie sie razem zgrali :) :
Obrazek
No i troszke rzezby ze wzgledu iz caly prog byl wykonywany na gietarce bez profili zamknietych:
Obrazek



Marko83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 01, 2008 14:16
Lokalizacja: Piła

Post autor: Marko83 » wt sty 29, 2008 18:29

No no, nabiera juz ksztaltow, caly czas sledze ten temat



Awatar użytkownika
DaroS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 405
Rejestracja: sob gru 04, 2004 10:42
Lokalizacja: Wodzislaw
Kontakt:

Post autor: DaroS » wt sty 29, 2008 22:57

GTH, szkoda ze zrezygnowales z oryginalnej linii tylniego zderzaka :crazy: On ma swoj urok jak z reszta cale auto :bajer: Powodzenia w modach... byleby one szyly w dobrym kierunku bo orginalne Corrado jest najladniejsze :bigok:


Golf 2 1.6D - sama frajda, Golf 1.8GL AAM - niezawodny
Passat B5 1.9 AHH 0.216 GT1749V/VA ECU 012AH
Corrado G60+ 205Ps 267Nm
A4 B6 1.9 TDi Avant Quattro x2
A8 D3 4.2 TDi BVN Quattro

Awatar użytkownika
dar3k_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1052
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 10:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: dar3k_ » wt sty 29, 2008 23:02

DaroS pisze:Powodzenia w modach... byleby one szyly w dobrym kierunku bo orginalne Corrado jest najladniejsze
popieram,corrado oryginal w 100% to poezja, byleby to byl 2.9...

GTH powodzenia w modach
Ostatnio zmieniony wt sty 29, 2008 23:03 przez dar3k_, łącznie zmieniany 1 raz.


Było MK4 GTI 2.3 V5 150PS

Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » wt sty 29, 2008 23:44

oj nie ma to jak VW Corrado(jeden z 3 moich ukochanych aut-Corrado,Audi TT,Porsche 911 z `89r)...popieram kolege piszącego wcześniej,VR6 2,9 by był miodzio ale G0 też swietny jest...
Doceniam wielce włożony trud w zmiany tego egzemplarza,szpachli może trochę jest tylko jak piszesz ale nie zazdroszcze Ci szlifowania jej ,to najgorsze dla mnie.Zdecydowanie wolę zabawy metalem (blacharka) =D>
Ostatnio zmieniony wt sty 29, 2008 23:45 przez Leon_Wechtel, łącznie zmieniany 1 raz.


:arrow:[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65307&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=150]MÓJ MK2[/size][/url]

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » śr sty 30, 2008 18:24

Cieszy mnie fakt iz sa opinie za jak i przeciw, grunt to wyrazic swoja opinie. Osobiscie podchodze troszke inaczej do tego projektu, robie go pod siebie, nie patrzac na koszty a sa naprawde spore, lubie sie wyrozniac autem, oraz zeby bylo ono dobrze zrobione ;) Lubie poprostu troszke zmienic tu i tam, nie wszystkim rzecz jasna musi sie to podobac, jest to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje, kazdy ma prawo do wlasnego zdania ;) Co do szpachli to raczej nie ma miejsc gdzie jest jej "grubo" :) raczej delkatna warstwa wyrownojaca calosc. Ogolnie robie auta na codzien i wszystko co z nimi zwiazane, takze w wolnym czasie dlubie z corrado. Efekt koncowy na pewno pokaze do oceny :) Pozdrawiam



Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » czw sty 31, 2008 19:03

GTH, jeszcze sie nie znalazl taki który by wszystkim dogodził.mi też sie niektóre elementy nie podobają ale szanuje prace którą włożyłeś w auto i mam nadzieje ze efekt końcowy bedzie bardzo ciekawy


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » śr lut 06, 2008 21:53

Masz racje, nie da sie kazdemu dogodzic, kazdy ma jakis tam swoj gust, a o tym sie nie dyskutuje, tylko wyraza wlasna opinie :) Oczywiscie projekt posuwa sie malymi kroczkami do przodu, malymi z braku czasu...jest na tym swiecie jeszcze masa innych aut ktore wymagaja pracy i pochlaniaja mase mojego czasu...



Awatar użytkownika
wapniak6
Corrado Maniak
Corrado Maniak
Posty: 206
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:54
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: wapniak6 » śr lut 06, 2008 22:02

GTH pisze:Masz racje, nie da sie kazdemu dogodzic, kazdy ma jakis tam swoj gust, a o tym sie nie dyskutuje, tylko wyraza wlasna opinie :) Oczywiscie projekt posuwa sie malymi kroczkami do przodu, malymi z braku czasu...jest na tym swiecie jeszcze masa innych aut ktore wymagaja pracy i pochlaniaja mase mojego czasu...
to ty i tak masz nietaki wielki problem ja mam większy bo mi narazie brak hajsu :chytry:


Nie ważne przy czym stoisz ważne jak tym jeździsz!
Corrado 1.8 16V
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=186657

[img]http://img505.imageshack.us/img505/8170/43464200gu6.gif[/img]

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » wt lut 12, 2008 21:08

Znowu troszke przestoju, ale malymi kroczkami w miare mozliwosci czasowych do celu. Wykonczeniu pozostala jedna strona, na zdjeciu ponizej prawie wyszpachlowany tylny blotnik ktory byl wymieniany w znacznym stopniu:
Obrazek
Progi dorobily sie nakladki, ostatniej dorabianej na szczescie :), ktora wczesniej zostala przynitowana, ma juz zarys bryly koncowej, na ktora teraz zostanie kladzony szpachel, a nastepnie szlifowanie do odpowiednich ksztaltow, nie ma prawa pekac po zabiegu ktorego nie sfotografowalem :) :
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości