Audi 80 B4 Ogoniastego DZWON

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Ogoniasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1223
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 22:10
Lokalizacja: Lublin

Audi 80 B4 Ogoniastego

Post autor: Ogoniasty » wt lip 15, 2014 23:29

Już mi się nie chciało cofać licznika bo i tak ma więcej przejechane :P

Wcześniej pokazywałem efekty pasty Automax. Niestety pod słońce okazało się, że jest delikatnie mówiąc kiepsko. Zakupiłem pasty lepszej firmy (grubo i średnio ścieralnej). Z efektów jestem zadowolony jednak lakier już swoje przeżył i zastanawiam się czy we wrześniu go nie pomalować na nowo. Spolerowałem 70% autka, na zdjęciach są tylko efekty przedniej i tylnej klapy.

Obrazek

Takie rysy pozostawiła dawna pasta.
Obrazek

A tu już korekta nową pastą.
Obrazek

50/50
Obrazek

Przed
Obrazek

Po
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Autko miało być jako zwykły dupowóz, ale zaczynam się do niego przyzwyczajać a co za tym idzie przydałyby się jakieś mody :)


Obrazek

Awatar użytkownika
dabus997m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 527
Rejestracja: sob lut 12, 2011 20:26
Lokalizacja: Brzozów Podkarpackie

Audi 80 B4 Ogoniastego

Post autor: dabus997m » śr lip 16, 2014 07:37

NO pewnie, że by się przydały. Ładnie wyszła ta polerka.



Awatar użytkownika
Ogoniasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1223
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 22:10
Lokalizacja: Lublin

Audi 80 B4 Ogoniastego

Post autor: Ogoniasty » śr sie 27, 2014 22:51

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Autka nie naprawiam. Szyba zbita, podłużnica przesunięta, koło cofnięte 3cm, silnik zakleszczony, błotniki cofnięte...Szkoda.


Obrazek

Awatar użytkownika
Damiano GTi
GOLF MK2 lover
GOLF MK2 lover
Posty: 809
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:09
Lokalizacja: Wolsztyn PWL
Kontakt:

Re: Odp: Audi 80 B4 Ogoniastego DZWON

Post autor: Damiano GTi » czw sie 28, 2014 07:10

Kolejne auto na forum miało wypadek dlaczego!? Co się stało Ogoniasty? Jesteś cały?

☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


Obrazek
Moja GOLFINA ;): viewtopic.php?f=87&t=527245" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:

SPRZEDAM ! viewtopic.php?f=119&t=554274" onclick="window.open(this.href);return false;

KUPIĘ GOLFA MK1 firmy WADER !!!

Awatar użytkownika
dabus997m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 527
Rejestracja: sob lut 12, 2011 20:26
Lokalizacja: Brzozów Podkarpackie

Audi 80 B4 Ogoniastego DZWON

Post autor: dabus997m » czw sie 28, 2014 07:30

Wyrazy współczucia. Auto faktycznie sponiewierane. Szkoda tym bardziej, że wszyscy wiemy ile serca i pracy kosztuje Cie każdy samochód. Jak Twoje zdrowie?



Awatar użytkownika
Ogoniasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1223
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 22:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Audi 80 B4 Ogoniastego DZWON

Post autor: Ogoniasty » czw sie 28, 2014 07:33

Tak, jestem cały. Dzięki ze pytacie. Dzisiaj po 16 będę już mieć mk2 GT.
Jechałem główną ulicą i koleś z naprzeciwka chciał przede mną skręcić na skrzyżowaniu. Nie zdążył zjechać...Mają szczęście że uderzyłem ich w tył a nie w drzwi bo mogłoby być gorzej. Tamten audik ma nawet rame skrzywioną..


Obrazek

hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

Audi 80 B4 Ogoniastego DZWON

Post autor: hak64 » czw sie 28, 2014 09:21

Ogoniasty pisze:Jechałem główną ulicą i koleś z naprzeciwka chciał przede mną skręcić na skrzyżowaniu.
Nie z twojej winy, więc jeśli Cię coś boli, to do lekarza! Za parę siniaków i ból karku możesz dostać większą kasę, niż za to auto (miałem drobniejszą stłuczkę a wyciągnąłem 5,5 tyś). Co do auta, to tu i tak będzie szkoda całkowita (koszt naprawy przekracza szacunkową wartość samochodu przed wypadkiem), ale warto podwyższyć tę szacunkową wartość. Ubezpieczyciel musi uwzględnić koszty wymiany zużytych podzespołów i części (nie mogą to być jednak części podlegające okresowym wymianom /płyny oleje filtry/, ani też zużyciu eksploatacyjnemu /opony, klocki, tarcze/. Ale już wymiana silnika, skrzyni biegów, kompletnego zawieszenia, całego układu chłodzenia, czy układu wydechowego ma wpływ na podwyższenie wartości samochodu. Przypominam też, że do czasu wypłacenia odszkodowania, pokrzywdzony ma prawo korzystać z samochodu zastępczego (możesz nawet pożyczyć wóz kolegi, byle masz umowę użyczenia). To też daje parę stówek do kieszeni.
Masz pytania, zadzwoń. 693 641 129


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

Awatar użytkownika
sbk7225
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 380
Rejestracja: pt wrz 28, 2012 13:10
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Audi 80 B4 Ogoniastego DZWON

Post autor: sbk7225 » czw sie 28, 2014 13:51

Szkoda auta, ale dobrze ze nikt nie ucierpiał.
Fajnie ze wracasz do mk2, już nie mogę się doczekać.


Moje MK2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=486000" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości